O ubytovaní

Chatu Koliesko nájdete v nadmorskej výške 1 235 m n. m. v Jasnej pod Chopkom. Chata bola založená už v roku 1948 a počas svojho fungovania sa vďaka vychýrenej reštaurácii stala pojmom medzi návštevníkmi Nízkych Tatier. Pôvodne typicky horská chata je dnes obľúbeným rodinným penziónom, ktorý sa ďalej drží tradície pôvodnej chaty.

Chata Koliesko je ideálnym východiskovým bodom pre turistov aj lyžiarov. Na dosah máte množstvo lanoviek, vrchol Chopok, Dereše aj Ďumbier. Za návštevu stojí aj Demänovská ľadová jaskyňa (7,5 km) a mnoho ďalších miest. Na najbližšiu zjazdovku to je naozaj pár krokov, pretože je vzdialená iba 50 m.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 9 štýlových izieb, ktoré sú zariadené dreveným nábytkom, televízorom, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Do 3 izieb je tiež možné umiestniť prístelku pre deti.

Na čom si pochutnáte?

V rámci polpenzie - raňajok a večerí s dvomi chodmi - sa môžete tešiť na rôzne dobroty. Majitelia si totiž zakladajú na tradícii reštaurácie s domácou kuchyňou, ktorú dokresľuje rodinná atmosféra horskej chaty a nádherné drevené prvky. Nechýba ani krb a rôzne dekorácie.

Chata Koliesko

Chata Koliesko

Demänovská Dolina 90 , Demänovská Dolina
Slovenská republika

+421 917 434 814

koliesko@lm.psg.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma