Vydajte sa do rakúskych Álp a užite si pobyt v Pensione Bachseitenhof s výdatnou polpenziou a vstupom do sauny. Okrem toho máte v cene kávu s koláčom, fľašu vína, kartu plnú zliav i výlet do miestnej pálenice. Využite aj stolný tenis a biliard.

O ubytovaní

Pension Bachseitenhof nájdete v pokojnom prostredí blízko lesa v rakúskom mestečku Radstadt a je obklopený alpskými štítmi. Lyžiarov iste poteší, že sa nachádza iba 500 metrov od najbližších lyžiarskych vlekov strediska Fageralm-Reiteralm. Termálne kúpele Amadé (11 km), dobrodružný park Hochseilpark Altenmarkt (11 km), či manufaktúra Loden Steiner (14 km) sú zážitky, ktoré by ste nemali vynechať, či je leto, alebo zima.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojposteľových izbách s vlastnou kúpeľňou a TV s plochou obrazovkou. Izby sú zariadené príjemným dreveným nábytkom a väčšina z nich má aj balkón. Z okna sa vám naskytne výhľad na jazero, záhradu alebo ľadový masív Dachstein.

Na čom si pochutnáte?

Polpenzia sa podáva v príjemnej reštaurácii, tešte sa na raňajky formou bufetu a trojchodové večere.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu poslúži sauna, kam máte po celú dobu pobytu neobmedzený vstup.

Niečo naviac

Pre všetkých hostí je tiež k dispozícii spoločenská miestnosť s TV, biliardom a stolným tenisom

Pension Bachseitenhof

Pension Bachseitenhof

Bachseitenweg 12 , Radstadt
Rakúsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 19:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 7 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
4,5 km
Zjazdovka
5 km

Tipy na výlet

Nízke Taury

Nízke TauryTip na výlet

Nízke Taury (nemecky Niedere Tauern) si získali srdcia mnohých turistov vďaka viac ako 600 dvojtisícových vrcholov, trávnatým vysokohorským lúkam a nespočtom horských jazier. Všetky lemuje hustá sieť turistických chodníčkov vhodných pre rodiny s deťmi aj pre skúsených turistov. Úchvatné pohorie v centrálnej časti Rakúska pripomína svojim charakterom naše Západné Tatry. K najobľúbenejším cieľom rozhodne patrí najvyšší vrch oblasti Hochgolling s nadmorskou výškou 2 863 m n. m. vo vyššej schladmingskej časti. Zaujímavé sú rozhodne aj túry po nižších vrchoch - Hochwildstelle (2747 m), Waldhorn (2702 m) či Grosser Bösenstein (2448 m). Popri turistike vám budú robiť spoločnosť nielen pasúce sa stáda kráv na pastvinách, ale tiež trblietajúce sa jazerá a nezabudnuteľné výhľady.

Viac informácií
Vyhliadka Dachstein Sky Walk
Vyhliadka Dachstein Sky Walk
Jazero a mesto Hallstatt
Jazero a mesto Hallstatt
Tauplitz
Tauplitz