Unikátna dovolenka v úchvatnej prírode Vysokých Taur (rakúske Alpy), v horskom hoteli Evianquelle Bad priamo pri liečivom prameni Evianquelle. V cene polpenzia a uvítací balíček s ovocím a fľašou miestneho vína. Deti do 15-tich rokov zdarma.

Exkluzívna dovolenka pri liečivom prameni v srdci rakúskych Álp

Hotel Evianquelle nájdete v nádhernom prostredí Národného parku Vysoké Taury, na začiatku údolia Gastein a na úpätí hôr Radhausberg a Zittrauertisches (2 462 m n.m.). Malebná dedinka Böckstein bola v minulosti baníckym mestom, dnes je jedným z najobľúbenejších cieľov vo Vysokých Taurách. Nadchne Vás tu atmosféra, ktorá k Alpám neodmysliteľne patrí – tichá príroda, pokoj, husté lesy a čistý vzduch.

Štýlový, horský hotel Vám ponúka ubytovanie v pekne zariadených izbách Standard, ktoré sú vybavené King size posteľou, vlastným sociálnym zariadením a fénom, posedením, trezorom, TV a telefónom. Nechýba ani balkón s očarujúcim výhľadom do hôr.

Priamo pri hoteli sa nachádza minerálny prameň Evianquelle s liečivými účinkami na žalúdok a ľadviny. Prameň bol objavený v roku 1908 a svoje meno nesie vďaka podobe so známym ženevským prameňom Evian. Pri hoteli je taktiež rybník plný pstruhov, ktoré môžete loviť a následne si ich ugrilovať. Prípravou pstruhov je koniec koncov vyhlásená aj miestna reštaurácia.

Údolie Gastein – ideálne pre aktívnu dovolenku


Národný park Vysoké Taury poskytuje mnoho možností v malebnej prírode pre dvojice, rodiny aj seniorov. Milovníkov turistiky a cyklistiky poteší viac než 350 km trás vedúcich skrz na skrz zelenajúcimi sa údoliami. Gastein je taktiež vyhlásené miesto kúpeľníctva a vyhľadávaný je taktiež golfistami. V lete môžete relaxovať pri miestnom jazere s alpskou vodou.

Vo Vysokých Taurách nájdete jeden z prírodných divov Európy - Krimmlské vodopády - ktoré v troch kaskádach padajú do hĺbky pred 380 m. Národný park je aj plný krištáľových jazier a hrebeňových túr s panoramatickými výhľadmi.

NÁŠ TIP: na jeseň sa v Gasteine koná vyhlásený Festival zberu, kde stretnete Rakúšanov v typických krojoch („trachtoch“), ochutnáte to najlepšie jedlo a pitie z miestneho kraja a deti sa vyhrajú pri bohatom zábavnom programe.

Evianquelle Hotel ***

Nassfelder Weg 2-4, Bad Gastein/Böckstein
Rakúsko

+43 6434 2768

badgastein@evianquelle.at

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
4,6 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
4,6 km
Zjazdovka
4,2 km