Zrelaxujte a povzbuďte telo i myseľ na dovolenke v Apartmánoch Ostróda, ktoré ležia v oblasti plnej jazier (na dosah budete mať aj známe Mazurské jazerá)! Zažijete skvelú zábavu v aquaparku, vyplavia sa vám endorfíny rôznorodými pohybovými aktivitami a budete rozmaznávať svoje telo ozdravnými procedúrami a masážami. Môžete navyše využiť aj osobné konzultácie s dietológom. Nemusíte sa ale báť, žiadna prísna diéta na vás nečaká. Naopak, užijete si chutnú polpenziu neobmedzený prísun čerstvej filtrovanej vody.

O ubytovaní

Apartmány Ostróda nájdete v rovnomennom meste na severovýchode Poľska, v Varmijsko-mazúrskom vojvodstve. Táto oblasť neďaleko Mazurských jazier je známa predovšetkým pre krásne prírodné scenérie, ale aj bohaté kultúrne dedičstvo.

Stredom pozornosti sú v okolí Ostródy miestne jazerá. Na brehu najväčšieho z nich, jazera Drwęca, nájdete krásne bulváre plné kaviarní, barov a reštaurácií, jazerné pláže pozývajúce na kúpanie a vodné športy alebo cyklotrasy vinúce sa krásnymi prírodnými scenériami. Môžete sa vydať na plavbu loďou po jazere, alebo preplávať svetoznámym kanálom až k mestu Elbląg. To je z poľských miest jedným z najstarších a zároveň má najnižšiu nadmorskú výšku.

Podivuhodný je už samotný Elblągský kanál, ktorým sa k mestu dostanete. Funguje už viac ako 150 rokov a jeho sofistikované technológie umožňujú lodiam prekonať výškový rozdiel 100 m. Bohatá história mesta Elblag zase zaistila, že je miestne Archeologicko-historické múzeum plné unikátnych historických exponátov. Z pamiatok si nenechajte ujsť najmä gotickú katedrálu sv. Mikuláša z 13. storočia s 97 m vysokou vežou a vyhliadkovou terasou alebo Kostolný chodník, úzky priechod, ktorý predtým spájal tri kostoly Starého mesta.

Kde budete spať?

Izba Standard (20 m²) je klimatizovaná a disponuje balkónom. K vybaveniu izby patrí televízia so širokým výberom kanálov, trezor, chladnička, sada na prípravu kávy a čaju a pracovný stôl so stoličkou. Nechýba vlastná kúpeľňa a WiFi pripojenie.

Izba Premium má rovnaké vybavenie ako variant Standard (klimatizácia, vlastná kúpeľňa, televízia, WiFi, sada na prípravu kávy a čaju, minibar, trezor, pracovný stôl, balkón), navyše ale zahŕňa aj hotelovú kozmetiku a toaletné potreby, župany , papuče a čerstvú vodu.

Na čom si pochutnáte?

V raňajkovej reštaurácii vám každé ráno nachystajú bohaté raňajky formou bufetu. Pochutnáte si na syroch, údeninách, paštétach, vajciach, zelenine, pečive, cereáliách, mliečnych produktoch a ďalších dobrotách. Večera môže byť buď formou ľahkého bufetu so šalátmi a polievkami, alebo servírovaná s tromi chodmi. Súčasťou apartmánového komplexu je tiež kaviareň Krótka piłka, kde si každý deň môžete pochutnať na káve, ovocných koktailoch, dezertoch, slaných pochúťkach a ďalším.

Kde budete relaxovať?

Apartmány Ostróda sú priamo prepojené s aquaparkom Aqua Ostróda, kde si podľa chuti oddýchnete aj zašportujete. K dispozícii budete mať plavecký bazén (25x12,5 m), 2 rekreačné bazény s hydromasážou (31 °C), detský bazén (6x6,7 m) so šmykľavkami a ďalšími atrakciami, divokú rieku s ostrovom, 2 vírivky, 3 sauny (fínska, parná, infračervená), relaxačnú sprchu, odpočinkovú miestnosť, soľnú jaskyňu a aquafitness.

Apartmány Ostróda

Apartmány Ostróda

Wyszyńskiego 11A , Ostróda
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 50 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od jazera
0,8 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,1 km

Tipy na výlet

Mesto Ostróda

Mesto OstródaTip na výlet

Poľské mesto Ostróda sa rozprestiera vo Varmijsko-mazúrskom vojvodstve neďaleko jazera Drwęca, ktoré patrí medzi Mazurské jazerá. Na svoje si tu prídu ako nadšenci histórie, tak aj milovníci prírody. Mesto má bohatú minulosť, ktorú pripomína napríklad Teutonský hrad Ostróda alebo miesto, kde sa odohrala bitka pri Grunwalde. Nahliadnuť tu môžete aj do evanjelického kostola.

Neďaleké jazero Drweca priamo nabáda k odpočinku, v lete sa tu môžete kúpať, požičať si vodné bicykle alebo pozorovať západ slnka z jedného z najväčších mól v Poľsku. Nezabudnuteľným zážitkom je tiež plavba loďou po Ostródzko-Elbląskom kanále. Preplávate prírodnou rezerváciou jazera Drwęca, kde sa môžete kochať bohatou flórou a rozmanitou faunou. Prekvapí vás, že počas trasy prekonáva výletnú loď aj trávnaté plochy po špeciálnych koľajniciach.

Viac informácií
Mazurské jazerá
Mazurské jazerá
Jazero Drwęca
Jazero Drwęca
Elblaský kanál
Elblaský kanál