Krásny hotel Modrzewiówka *** s ľahkou dostupnosťou do centra historického Krakova a v nádhernom prostredí plnom pamiatok UNESCO. Pobyt pre dvoch s raňajkami alebo polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness.
Krásny hotel Modrzewiówka *** s ľahkou dostupnosťou do centra historického Krakova a v nádhernom prostredí plnom pamiatok UNESCO. Pobyt pre dvoch s raňajkami alebo polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness.

Štýlový hotel Modrzewiówka *** v lokalite plnej UNESCO 

Hotel Modrzewiówka *** je unikátnou stavbou, ktorú nájdete v pokojnom, prírodnom prostredí pri lese a v lokalite mestečka Lackorona, ktoré Vás svojou atmosférou úplne uchváti. Desať minút chôdze od hotela sa nachádza zastávka autobusu, ktorým sa ľahko dostanete do centra Krakova (autobus jazdí asi každú hodinu a cesta trvá asi 40 min.) .

Izby hotela sú štýlovo zariadené novým vybavením, avšak sú zladené do vidieckeho štýlu tak, aby celý koncept hotela zapadal do okolitých prírodných scenérií. V každej izbe nájdete pohodlnú posteľ, vlastné sociálne zariadenie, drevený nábytok, TV, telefón. Niektoré izby majú aj terasu. 

Súčasťou hotela je krásna reštaurácia Ateliér a nechýba tu ani posedenie v štýlovom prostredí baru. Hotel disponuje aj wellness s fínskou a parnou saunou, vírivkou a miniposilovňou. 

Hotel leží v historickom mestečku Lanckorona, kde sa nachádza množstvo zaujímavostí - napríklad je tu zrúcanina hradu zapísaná na zozname UNESCO, ďalej kláštor, historické kostoly, námestia, múzeá ... V decembri sa tu tiež konajú trhy nazvanej "Anjeli v meste", kde si môžete prezrieť výrobu tradičných dekorácií či si vypočujú vianočné koncerty.


Kráľovský Krakov a ďalšie tipy na výlet


Krakov patrí k jedným z najkrajších poľských miest. Vďaka mnohým zachovalým pamiatkam sa mu dokonca hovorí Poľská Praha a je tiež najčastejšie navštevovaným poľským mestom. Centrum mesta je plné pamiatok ale zároveň nie je príliš rozsiahle, a teda Vám ostane čas na návštevu jednej z mnohých kaviarní či reštaurácii (s veľmi prijateľnými cenami), prechádzku pri Visle alebo návštevu známeho hradu Wavel- dominantu mesta a bývalé sídlo poľských kráľov i korunovačných klenotov. 

V okolí sa vypravte do Wadowic, rodisko Jána Pavla II., pútneho mesta Kalwaria či na prehliadku do koncentračného tábora Osvienčim. Ujsť si rozhodne nenechajte soľnú jaskyňu Wieliczka, ktorá patrí na zoznam UNESCO. 

Vyhlásené vianočné trhy

Krakovske vianočné trhy konajúce sa na Hlavnom námestí patria k jedným z najpopulárnejších v Európe. V stánkoch si môžete prezrieť a nakúpiť tradičné poľské remeselné výrobky (brúsené sklo, pletené košíky ...), k tomu  vyhrávajú koledy a na uliciach stoja szopky - farebné betlehemy s bábkami zobrazujúcimi okrem iného tiež známe poľské osobnosti. Keď Vás prepadne hlad, ochutnajte grilovanú klobásu, či rebierka a zapite to čajom s čerešňovou vodkou. Trhy trvajú od konca novembra do Vianoc.

Modrzewiowka Hotel ***

Modrzewiowka Hotel ***

Legionistów 57 , Lanckorona
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Modrzewiówka Sp. z.o.o IČ: 351523677


+48 665 544 432

recepcja@modrzewiowka.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
40 km