Pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Daisy Superior*** so skvelou dostupnosťou do centra. Raňajky, voľný vstup do hotelového bazénu, sauna a množstvo výhod, ktoré spríjemnia Váš pobyt v najnavštevovanejšom poľskom meste.

O ubytovaní

Hotel Daisy Superior *** sa nachádza v pokojnej časti Krakova v blízkosti štyroch tzv. krakovských mohýl (2 km), z ktorých je krásny výhľad. Centrum mesta bolo vyhlásené za pamiatku UNESCO a nájdete v ňom napríklad hrad Wawel (7 km), Hlavné námestie (6 km) s radničnou vežou a kamennú tržnicou Sukiennice či starobylú židovskú štvrť Kazimierz (7 km). Stred mesta je plný vynikajúcich reštaurácií, kaviarní a čokoládovní. Veľmi obľúbeným turistickým cieľom je tiež zoologická záhrada (4 km). V decembri sa Hlavné námestie premení v adventné mestečko, kde sa konajú jedny z najkrajších vianočných trhov celej Európy. Krakov je ideálny východiskový bod na výlet k ďalším dvom pamiatkam UNESCO. Počas svojho pobytu nezabudnite navštíviť kráľovské soľné bane Wieliczka a Bochnia (16 km). Milovníkom histórie odporúčame koncentračný tábor Osvienčim (70 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v elegantnej dvojlôžkovej izbe, v ktorej si budete pripadať ako v rozprávke. K vybaveniu izby patrí okrem pohodlnej kráľovskej postele televízia, WiFi pripojenie, trezor, telefón a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno načerpáte energiu pri bufetových raňajkách

Kde budete relaxovať?

Zaslúžený relax zažijete v hotelovom wellness s krytým bazénom, vírivkami a fínskou aj parnou saunou.

Niečo naviac

V zime je v prevádzke hotelové ľadové klzisko, na ktorom si užijete veľa zábavy. Zahrať si môžete tiež biliard.

Hotel Daisy Superior ***

Hotel Daisy Superior ***

Morelowa 26A , Kraków
Poľsko

+(48) 12 425 27 97

hotel@jrp.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
6,5 km
Vzdialenosť od jazera
7,3 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
10 km