Pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Daisy Superior*** so skvelou dostupnosťou do centra. Raňajky, voľný vstup do hotelového bazénu, sauna a množstvo výhod, ktoré spríjemnia Váš pobyt v najnavštevovanejšom poľskom meste.

Romantický pobyt v zámockom hoteli v centre Krakova**
**

Hotel Daisy Superior*** sa nachádza v pokojnej a vyhlásenej časti mesta, len 15 minút jazdy autobusom do historického centra (zastávka 7 min. od hotelu). V izbách vedľa štandardného vybavenia nájdete pohodlné postele, LCD TV a celkovú atmosféru dotvára tiež štýlový nábytok v zámockom stýle. Blízky park Decjusz, les Wolski a rieka Rudawa zaistí ubytovanie s možnosťou odpočinku v prírode. 

Prechádzka historickým Krakovom a ďalšie tipy na výlet


Krakov patrí v jedným z najkrajších poľských miest. Vďaka množstvu zachovalých pamiatok sa mu dokonca vraví poľská Praha a je tiež najčastejšie navštevovaným poľským mestom. Centrum mesta je plné pamiatok ale zároveň nie je príliš rozsiahle a tak Vám ostane dostatok času na návštevu jednej z množstva kaviarní či reštaurácii (s veľmi prijateľnými cenami), prechádzku okolo Visly alebo návštevu hradu Wavel- dominanty mesta a bývalého sídla poľských kráľov i korunovačných klenotov. 

V okolí sa vydajte do Wadowic (25 km), rodisko Jána Pavla II., pútnického mesta Kalwaria (10 km) či na prehliadku do koncentračného tábora Osvienčim. Ujsť si rozhodne nenechajte jaskyňu Wieliczka, ktorá patrí na zoznam pamiatok UNESCO.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Katarína M.)

Prostredie hotela bolo veľmi príjemné, pretože hotel je postavený v tichom, kľudnom mieste. So službami sme boli nadmieru spokojní, takisto ako s personálom.

Vynikajúce (Danuše P.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu. Poskytnuté služby (snídaně, bazén) byly naprosto luxusní. Personál hotelu velice vstřícný.

Vynikajúce (Jana E.)

Hotel pěkný, snídaně vydatné a bazén dostatečně velký a otevřen až do 21.30 h. Služby hotelu O.K.

Vynikajúce (Rudolf P.)

Prostředí hotelu pěkné i služby a ochotný personál - kousek od hotelu zastávka autobusu do centra Krakowa - bez starosti o parkování.

Skvelé (Barbora O.)

Velmi příjemný a milý personál, pokoj čistý, uklizený. V hotelu chybí restaurace, je však v okolí.

Skvelé (Miriam E.)

Prostredie hotela sa nám celkom páčilo, len izba mohla byť trošku čistejšia. Čo sa týka raňajok - výber bol každý deň rovnaký, no neboli sme tam až tak dlho, že by nám to nejako zvlášť prekážalo. Personál hotela bol milý a ochotný. Určite by sme odporúčali návštevu múzea Oscara Schindlera na Lipowej 4 - bol to super zážitok.

Vynikajúce (Alena H.)

hotel bol super, aj personál, aj raňajky boli naozaj skvelé. Len jednu nevýhodu mal hotel - izby nemajú klimatizáciu a keďže sme tam boli v období veľkých horúčav, tak tam bolo veľmi horúco. No a tak sme sa šli schladiť do bazénu...

Skvelé (Ľudovít Kaduc K.)

Hotel je malý ale pekný. Tichá lokalita a dobrá dostupnosť do centra. Raňajky boli veľmi chutné, a aj napriek menšiemu výberu, bolo z čoho vyberať každý si mohol vybrať z chutných jedál. Nemilo ma prekvapilo, že na izbe nie je mini chladnička a jediné čo hotel nezvláda sú vysoké teploty - klima si bola ale nefunkčná. Inak musím povedať, že do toho hotela sa určite vrátime.

Skvelé (Jaromír K.)

Vynikající služby, ochotný personál. Pobyt odpovídal popisu. Až na pár drobností spíše technického rázu (nefunkční wifi, u toalety netěsnící odpad) jsme byli velmi spokojení. Hotel je pěkný, dostupnost do centra hromadnou dopravou je dobrá. V hotelu není restaurace, ale personál nám doporučil nedalekou skvělou italskou restauraci s poukazem na 10% slevu.

Skvelé (Roman M.)

Pobyt splnil naše očekávání. Příjemné a klidné prostředí. Spíše pro méně náročné a skromnější zákazníky, co neočekávají služby ***** hotelu.