Pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Daisy Superior*** so skvelou dostupnosťou do centra. Raňajky, voľný vstup do hotelového bazénu, sauna a množstvo výhod, ktoré spríjemnia Váš pobyt v najnavštevovanejšom poľskom meste.

Romantický pobyt v zámockom hoteli v centre Krakova**
**

Hotel Daisy Superior*** sa nachádza v pokojnej a vyhlásenej časti mesta, len 15 minút jazdy autobusom do historického centra (zastávka 7 min. od hotelu). V izbách vedľa štandardného vybavenia nájdete pohodlné postele, LCD TV a celkovú atmosféru dotvára tiež štýlový nábytok v zámockom stýle. Blízky park Decjusz, les Wolski a rieka Rudawa zaistí ubytovanie s možnosťou odpočinku v prírode. 

Prechádzka historickým Krakovom a ďalšie tipy na výlet


Krakov patrí v jedným z najkrajších poľských miest. Vďaka množstvu zachovalých pamiatok sa mu dokonca vraví poľská Praha a je tiež najčastejšie navštevovaným poľským mestom. Centrum mesta je plné pamiatok ale zároveň nie je príliš rozsiahle a tak Vám ostane dostatok času na návštevu jednej z množstva kaviarní či reštaurácii (s veľmi prijateľnými cenami), prechádzku okolo Visly alebo návštevu hradu Wavel- dominanty mesta a bývalého sídla poľských kráľov i korunovačných klenotov. 

V okolí sa vydajte do Wadowic (25 km), rodisko Jána Pavla II., pútnického mesta Kalwaria (10 km) či na prehliadku do koncentračného tábora Osvienčim. Ujsť si rozhodne nenechajte jaskyňu Wieliczka, ktorá patrí na zoznam pamiatok UNESCO.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ivan H.)

Hotel bol priemerny až na to že na izbe nebol šanpon, zub. pasta atď. Personal super. Ale kupovali sme cez zlavovy portal, takže OK.

Skvelé (Zdena J.)

Hotel na přespání poslouží velmi dobře, jídlo stále stejné, ale na krátký pobyt dostačující, špatně vysátý koberec, jinak v pořádku. 10 minut od stanice městského autobusu, 10 minut cesta do centra. Celkově Krakov nádherné město. Solný důl ve Wieličce perfektní, jen je potřeba se přidat k nějaké české skupině, protože prohlídce v polštině jsme nerozuměli ani slovo.

Skvelé (Luděk C.)

Vše v pořádku kromě sauny, kde maximální teplota byla 65 stupňů. Jinak co se týká ubytování a snídaně, vše OK.

Skvelé (Anna V.)

Hotel bol pomerne ďaleko od zastávky. Pre starších, menej mobilných, to môže byť problém. Bol to hotel s *, nie s ***. Personál bol ochotný. So službami sme boli spokojní. Mali sme prekrásne počasie, preto sme väčšinu času trávili mimo hotela. Zaplávať si večer v bazéne bolo veľmi príjemné. Cena bola primeraná poskytnutým službám, hotel odporúčam.

Skvelé (Ondřej S.)

Snídaně bych rozšířil o čerstvé ovoce jinak odpovídá požadavkům. Na matracích byly ohromné skvrny. Záclona byla roztrhlá. Celkový vzhled hotelu působil zanedbaně. Špatná příjezdová cesta pro automobily. Poměrně daleko od centra Krakova. Jinak Krakov je krásné město, které stojí za to navštívit.

Skvelé (Monika P.)

Hotel v okrajové části Krakowa, klidné prostředí, dostatečně velké parkoviště, personál ochotný, pokoje dostatečně prostorné, čisté. Snídaně dostačující, každý den stejná. Dostupnost hromadné dopravy je velmi dobrá (cca 10 minut), lze ponechat auto u hotelu a do historického centra se dostat hromadnou dopravou. Bazén v hotelu výhodou. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Hotelová restaurace nebyla v provozu, restaurace v okolí hotelu cca 15-20 minut.

Vynikajúce (Anna B.)

Hotel trochu ďalej od centra v tichej lokalite. Služby v hoteli boli postačujúce. Personál milý a ústretový.

Skvelé (Barbora O.)

Velmi příjemný a milý personál, pokoj čistý, uklizený. V hotelu chybí restaurace, je však v okolí.

Skvelé (Vladimír .)

Vybaveni hotelu pěkné, vše bylo v pořádku, navštívit historické centrum, projet se v nádherným kočárem, navštívit hrad Wawel a Zoo.

Vynikajúce (Michal R.)

Hotel byl blízko centra a hlavně kousek od autobusové zastávky v čisté klidné čtvrti. Personál velmi ochotný a vždy příjemný. Jen se nedala chytit wifi.