Pobyt pre dvoch v štýlovom hoteli Daisy Superior*** so skvelou dostupnosťou do centra. Raňajky, voľný vstup do hotelového bazénu, sauna a množstvo výhod, ktoré spríjemnia Váš pobyt v najnavštevovanejšom poľskom meste.

Romantický pobyt v zámockom hoteli v centre Krakova**
**

Hotel Daisy Superior*** sa nachádza v pokojnej a vyhlásenej časti mesta, len 15 minút jazdy autobusom do historického centra (zastávka 7 min. od hotelu). V izbách vedľa štandardného vybavenia nájdete pohodlné postele, LCD TV a celkovú atmosféru dotvára tiež štýlový nábytok v zámockom stýle. Blízky park Decjusz, les Wolski a rieka Rudawa zaistí ubytovanie s možnosťou odpočinku v prírode. 

Prechádzka historickým Krakovom a ďalšie tipy na výlet


Krakov patrí v jedným z najkrajších poľských miest. Vďaka množstvu zachovalých pamiatok sa mu dokonca vraví poľská Praha a je tiež najčastejšie navštevovaným poľským mestom. Centrum mesta je plné pamiatok ale zároveň nie je príliš rozsiahle a tak Vám ostane dostatok času na návštevu jednej z množstva kaviarní či reštaurácii (s veľmi prijateľnými cenami), prechádzku okolo Visly alebo návštevu hradu Wavel- dominanty mesta a bývalého sídla poľských kráľov i korunovačných klenotov. 

V okolí sa vydajte do Wadowic (25 km), rodisko Jána Pavla II., pútnického mesta Kalwaria (10 km) či na prehliadku do koncentračného tábora Osvienčim. Ujsť si rozhodne nenechajte jaskyňu Wieliczka, ktorá patrí na zoznam pamiatok UNESCO.

Hotel Daisy Superior ***

Morelowa 26A, Kraków
Poľsko

+(48) 12 425 27 97

hotel@jrp.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zákaz domácích mazlíčků
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
6,5 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
7,3 km
Zástavka
0,7 km
Aquapark
10 km