Spoznajte všetky krásy a pamiatky Berlína. Skvelým východiskovým bodom vám bude ubytovanie v A&O Berlin Hauptbahnhof, ktorý leží len 10 minút od hlavnej stanice. V cene máte raňajky i biliard, stolný tenis a stolný futbal, pre deti zase detský kútik.

Overené Travelkingom

“Skvelé ubytovanie - komfortné izby, chutné a bohaté raňajky, milý personál. Nadchli nás tiež spoločné priestory hotela, kde je veľa automatov na nápoje, desiatu či na veci, ktoré človek zabudol (kefka, mydlo, ...), ale tiež napríklad knižnica a biliard. Pripadali sme si ako na luxusnom vysokoškolskom internáte, čo bolo príjemné spestrenie.”

Nikol Chrástová - Marketingový tím
Osobne overené: Február 2020

O ubytovaní

Vďaka svojmu centrálnemu umiestneniu je Hotel A&O Berlin Hauptbahnhof ** ideálnym východiskovým bodom na poznávanie Berlína. Stojí len 10 minút chôdze od berlínskej hlavnej stanice a blízko to z neho budete mať tiež k slávnej Brandenburskej bráne (2,4 km). Okolie hotela je naviac posiate množstvom múzeí. Navštívte napríklad múzeum súčasného umenia Hamburger Bahnhof – Museum für Gegenwart (1 km), Prírodovedecké múzeum (1,5 km) alebo výstavy o svetovej kultúre v Haus der Kulturen der Welt (1,8 km) - a to z pamiatok v Berlíne nie je ani zďaleka všetko!

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z izieb s moderným vybavením, kde na vás čakajú pohodlné lôžka, WiFi pripojenie a tiež vlastná kúpeľňa s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa posilníte raňajkami formou bufetu. Na vyžiadanie vám radi pripravia tiež chutné večere.

Niečo naviac

K dispozícii je nonstop otvorená recepcia, lobby bar s WiFi a satelitnou televíziou, miestnosť s biliardom, stolným futbalom a knižnicou, ďalej obchod so suvenírmi, požičovňa bicyklov aj úschovňa batožiny.

A&O Berlin Hauptbahnhof **

Lehrter Straße 12 , Berlin
Nemecko

info@travelking.sk

+421 233 006 990

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 17 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,7 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Berlín Tip na výlet

Berlín je hlavné mesto Nemecka, druhé najväčšie mesto Európskej únie a ponúka toho veľa k videniu. Za kultúrou vyrazte do jedného z množstva divadiel, kabaretov alebo rovno do opery - Štátnej opery, Nemeckej opery či Komickej opery. Z divadiel odporúčame Friedrichstadt-Palast, ktoré sa pýši najväčším javiskom na svete. Za návštevu stojí aj Stará a Nová Národná galéria. Máte radi nákupy? Tak to budete vo svojom živle, v Berlíne je hneď niekoľko nákupných centier a domov. Každý rok sa tu tiež konajú rôzne zaujímavé podujatia - Berlínsky filmový festival, Karneval kultúr či maratónsky beh mestom.

Viac informácií
Ostrov múzeí (UNESCO)
Zoo a akvárium Berlín