
Hľadáte letnú dovolenku za skvelú cenu? Pozrite si našu ponuku pobytov v Chorvátsku, Poľsku, Slovinsku či v Taliansku a naplánujte si relax pri mori už teraz!
Plánujete rodinnú dovolenku a hľadáte lokalitu, kde sa zabavíte nielen vy, ale aj vaše deti? Hotelový areál Predigtstuhl Resort ponúka ideálne prostredie pre detské dobrodružstvá aj wellness raj pre dospelých.
Ubytovaní budete v jednoizbovom apartmáne 2+3 (cca 33 m²) s vlastnou kúpeľňou, WC, kuchynským kútom s chladničkou, posedením a balkónom alebo terasou, TV/SAT, telefónom.
Prečo sa na dovolenke starať o jedlo či zábavu? V Bavorsku sa o všetko postarajú za vás. Mezitým, čo sa deti budú hrať, dajte si trebárs niečo dobré na bare v rámci all inclusive.
All inclusive zahrňuje: raňajky formou bufetu, obedňajší snack (polievka a šalát od 12 - 13 hod), večere formou bufetov (tématické bufety niekoľkokrát týždenne), nealkoholické nápoje zo samoobslužnej nápojovej stanice 10 - 22 hod, alkoholické nápoje (sudové víno a pivo od 18 - 22 hod) v reštaurácii.
V hoteli sa nachádza rodinný svet i wellness. Vyrazte do veľkého kúpacieho sveta s krytým bazénom i vonkajším bazénom (otvorený cca júl - september v závislosti na počasí) a saunovou časťou. Pre milovníkov športu je tu k dispozici fitness centrum. Užite si zaslúžený odpočinok, o vaše deti sa postarajú animátori (hovoriaci nemecky).
Čo všetko máte k dispozícii?
Okolie ponúka nespočetne veľa turistických trás a pre deti i plno možností vyšantiť sa.
Pre milovníkov turistiky ponúka St. Englmar 50 km upravených turistických ciest. Okrem toho sa ponúka každý týždeň organizovaný program so službami sprievodcu. Lokalita je ideálna i pre cykloturistiku.
Užite si neskorú lyžiarskú sezónu, v prípade, že pôjdete koncom roka, tak naopak skorú. Hory Predigtstuhl a Pröller ponúkajú ideálne podmienky pre milovníkov hôr - 12 km zjazdoviek si užijete na lyžiach i snowboardu a 70 km bežeckých stôp zase nadchne bežkárov.
Am Predigtstuhl 2
, St. Englmar
Nemecko
+421 233 006 990