Chcete si užiť luxusnú dovolenku v nádhernom prostredí a dokonalom súkromí? Vyrazte do prepychového dreveného domčeka Treehouses Noszvaj! Protihlukové steny, terasa s privátnou vírivkou, klimatizácia a dizajnový interiér - toto naozaj nie je len nejaká chalúpka na strome. Navyše si užijete vyladený raňajkový balíček, vstup do panoramatickej sauny a pestré výlety, napríklad do neďalekých kúpeľných miest Eger a Bogács.

O ubytovaní

Štýlové domčeky Treehouses Noszvaj vyrástli v zeleni pri dedinke Noszvaj na úpätí Bukových hôr. Užijete si tu pobyt v súkromí, ale so všetkým moderným komfortom. Tešiť sa môžete aj na zaujímavé atrakcie v okolí – navštívte napríklad zámok De La Motte (2,2 km) a prejdite si krásnu zámockú záhradu a vnútorné expozície, vrátane pôsobivej vtáčej komnaty. Alebo vyrazte k Attilovmu prameňu (1 km) a užite si prechádzku na čerstvom vzduchu. Označenie „čerstvý“ je tu naozaj zaslúžené - Noszvaj je údajne obcou s najčistejším ovzduším v Maďarsku.

Necelých 8 km od ubytovania nájdete kúpeľné mesto Bogács so známym termálnym kúpaliskom, kde si oddýchnete v 9 bazénoch plných liečivej vody. O kúsok ďalej čaká ďalšie obľúbené mesto, Eger (9,6 km), ktoré je jedným z najnavštevovanejších miest v Maďarsku. Svoj podiel na tom majú vonkajšie termálne kúpele o ploche 5 hektárov s 13 bazénmi a nádherné Turecké kúpele s orientálnym interiérom. Medzi veľké lákadlá mesta patrí aj stredoveký Egerský hrad, v súčasnosti sídlo Hradného múzea Istvána Doboa, alebo ďalšie zaujímavé múzeá, napríklad Astronomické múzeum, Múzeum Beatles alebo Múzeum marcipánu.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v luxusnom domčeku Superior, kde na ploche 38 m² nájdete spálňu s manželskou posteľou, obývaciu izbu s plochou televíziou, minibar, kuchynský kút (mikrovlnná rúra, kávovar), samostatnú toaletu a kúpeľňu so sprchovým kútom a sušičom vlasov. Z priestrannej terasy si užijete nádherný výhľad do okolia a o váš dokonalý komfort sa postará klimatizácia, protihlukové steny a WiFi pripojenie. V izbe budete mať pripravené aj župany, prezuvky a uteráky, aby vám naozaj nič nechýbalo.

Na čom si pochutnáte?

Príjemný začiatok dňa zaistí skvelý raňajkový balíček s čerstvým pečivom, zeleninou, domácimi údeninami a syrmi, maslom, vajíčkami, nátierkami a džemami, ovsenou kašou, ovocím, jogurtom, čajom, kávou, džúsom, smoothie, mliekom a medom.

V kuchynke si počas dňa môžete pripraviť niečo jednoduché na jedenie a v minibare nájdete drobné občerstvenie, nealko nápoje, pivo a víno. Za vyskúšanie rozhodne stojí aj reštaurácia v okolí, medzi populárne patrí napríklad reštaurácia Nomad (290 m) a pizzeria Rozmaring (200 m).

Kde budete relaxovať?

Priestranná vonkajšia terasa sa stane vašou oázou pokoja a relaxácie. Sadnete si do privátnej vírivky a užijete si dokonalý odpočinok v zátiší zelených stromov. Pôsobivý výhľad sa vám naskytne aj zo spoločnej panoramatickej fínskej sauny, ktorú môžete využívať medzi 10:00 a 18:00 hodinou.

Treehouses Noszvaj

Treehouses Noszvaj

Tósétány utca 20-22 , Noszvaj
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
13 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Národný park Bukové hory

Národný park Bukové horyTip na výlet

Husté lesy, kvapľové jaskyne aj historické pamiatky. Reč je o Národnom parku Bukové hory, ktorý je najväčšou chránenou oblasťou v Maďarsku. Oblasť Bükku je výnimočná v mnohých ohľadoch – ide o najviac zalesnenú a najhornatejšiu oblasť krajiny, zároveň skvelo prepája prírodné a kultúrne turistické ciele, a tak ide o ideálne miesto na príjemnú letnú dovolenku ďaleko od davov turistov. Zábava na vás navyše čaká aj v zimných mesiacoch, kedy si užijete nenáročné lyžovanie a bežkovanie v krásnej prírode.

Krajina v parku Bükk je výnimočná vápencovými horami, ktoré vytvárajú osobitý ráz krajiny s jaskyňami, priepasťami, krasovými jazerami a vodopádmi. Nájdete tu aj najdlhšiu (8 700 m) a najhlbšiu (245 metrov) jaskyňu Istvánlápa. V parku sa veľmi dobre darí rozmanitým rastlinám, rastie tu 1 500 druhov cievnatých rastlín, medzi ktoré patria určité typy orchideí. Bukové hory sú tiež domovom pre dravé vtáky, pri troške šťastia tu narazíte napríklad aj na orla kráľovského.

Aké kultúrne a prírodné turistické ciele v Bukových horách navštíviť?

  • najvyšší vrch Kékes (1014 m n.m.), kde stojí televízna veža vo výške 130 metrov
  • druhý najvyšší vrch Bálvány (956 m n.m.) s rozhľadňou s krásnym výhľadom
  • vodopád Fátyol na rieke Szalajka
  • romantické mestečko Lillafüred s jazerom, ktoré môžete preplávať na loďke
  • historické mesto Eger s arcibiskupským palácom, podzemným mestom alebo vínne pivnice vytesané do skaly v Údolí krásnej panej
  • mesto Miskolc s hradom Diósgyőr, jaskynnými kúpeľmi a množstvom historických pamiatok
  • kvapľové jaskyne Szent István, Anna a Istállós-kő
Mesto Eger
Mesto Eger
Egerský hrad
Egerský hrad
Turecké kúpele v Egeri
Turecké kúpele v Egeri