Luxusnú dovolenku zažijete v maďarskom meste Ostrihom v Penzióne Pod Bazilikou. Ako už názov napovedá, hotel stojí len kúsok od preslávenej baziliky. Tešte sa na krásne izby, chutnú stravu, neobmedzenú konzumáciu kávy a ďalších nápojov, ale aj na neobmedzený vstup do wellness s vírivkou a saunami. Jazykovej bariéry sa báť nemusíte, hotel uvádza, že časť personálu hovorí po slovensky.

O ubytovaní

Penzión Pod Bazilikou **** sa nachádza v samotnom historickom centre mesta Ostrihom. Doslova pár krokov od penziónu leží slávna ostrihomská bazilika a kresťanské múzeum (400 m). Nad riekou Dunaj sa vypína kráľovský hrad (500 m) s obľúbeným hradným múzeom. Na mestskom ostrove ležia termálne a zážitkové kúpele Aquasziget (800 m), kde si užijete veľa zábavy i relaxácie. Stačí prejsť most Márie Valérie a môžete objavovať krásy slovenského mesta Štúrovo (1,2 km), ktoré sa rozprestiera na druhej strane Dunaja.

Kde budete spať?

Izba Standard je klimatizovaná, komfortne zariadená a poteší výhľadom na baziliku. Niektoré izby majú okrem manželskej postele aj malú rozkladaciu pohovku, ktorú je možné využiť ako prístelku. Ide tak o ideálny variant pre páry alebo malé rodiny. Nechýba vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, TV, telefón, minibar a pracovný stôl.

Izby Suite nájdete na druhom a treťom poschodí hotela, z okien si vychutnáte dych vyrážajúci panoramatický výhľad na baziliku a mesto. Okrem spálne, a oddelenej obývacej izby je súčasťou apartmánov aj malá kuchynka, v ktorej si môžete uvariť svoje obľúbené jedlá. Izbám nechýba klimatizácia, vlastná kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, televízia, minibar, pracovný stôl a telefón.

Vintage izbu môžete zvoliť vo variante s manželskou posteľou alebo s dvomi samostatnými jednolôžkami. Tieto izby sú špecifické vďaka nábytku v retro štýle, k vybaveniu patrí malá pohovka, pracovný stôl, televízia, minibar a telefón. Izby sú klimatizované a v kúpeľni nájdete sprchovací kút.

Bezbariérová izba v retro štýle je vybavená veľkou manželskou posteľou, malou pohovkou, pracovným stolom a televíziou. Kúpeľňa s toaletou je špeciálne upravená pre potreby handicapovaných, vrátane zvýšeného WC s madlami, bezbariérového sprchového kúta a veľkého umývadla.

Moderná izba je priestranná, vzdušná a elegantne vybavená. Manželská posteľ je tu doplnená rozkladacou pohovkou, ktorú je možné premeniť na prístelku až pre 2 osoby. Samozrejmosťou je klimatizácia, vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, televízia, minibar a telefón.

Veľký apartmán sa nachádza na 2. poschodí penziónu, z okien budete mať krásny výhľad na ostrihomskú baziliku. Apartmán sa skladá zo spálne a oddelenej obývacej izby, vďaka možnosti 2 prísteliek ubytuje dohromady až 4 osoby. Interiér je ladený do neutrálnych farieb, vrátane modernej kúpeľne, kde nájdete veľkú hydromasážnu vaňu. Súčasťou vybavenia je aj televízia, telefón a minibar.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete bohatými raňajkami vo forme bufetu. V neďalekej reštaurácii Next s romantickým výhľadom na ostrihomskú baziliku sa podávajú večere.

Kde budete relaxovať?

Príjemný a ničím nerušený odpočinok si užijete v hotelovom wellness. Zohrejte sa vo fínskej, infračervenej alebo parnej saune. Nad vírivkou je umiestnená presklená kupola. Čo tak kúpeľ s výhľadom na hviezdy?

Niečo naviac

Jazykové bariéry sa báť nemusíte, hotel uvádza, že časť personálu hovorí po slovensky.

Bazilika alatt Panzió ****

Bazilika alatt Panzió ****

Batthyány Lajos u. 7. , Esztergom
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,6 km

Tipy na výlet

Ostrihom

OstrihomTip na výlet

Mesto na hraniciach Maďarska a Slovenska zaujme nielen svojou výhodnou polohou, známou bazilikou a mostom spájajúcim Ostrihom a Štúrovo, ale aj historickou štvrťou Vodné mesto, častým usporadúvaním najrôznejších trhov a kultúrnych podujatí a krásnymi výhľadmi otvárajúcimi sa cez Dunaj. Ostrihom bol tiež kedysi hlavným mestom Uhorského kráľovstva.

Ostrihomská bazilika
Ostrihomská bazilika
Vadaš Thermal Resort
Vadaš Thermal Resort
Most Marie Valérie
Most Marie Valérie