Vydajte sa do Budapešti a ubytujte sa priamo v centre v Marmara Hoteli ***, ktorý ponúka raňajky formou bufetu, fľašu vína, neskorý check out a tiež ubytovanie pre jedno dieťa do 12 rokov zdarma. Blízko to budete mať ku všetkým pamiatkam aj termálnym kúpeľom.

O ubytovaní

Marmara Hotel Budapest **** sa vyznačuje orientálnym štýlom a nájdete ho priamo v centre Budapešti len kúsok od stanice Nyugati, stanice metra a bulváru Nagykörút. Vďaka tomu to je len kúsok k Maďarskému parlamentu, opere, Budove štátnej opery, Bazilike sv. Štefana či reťazovému mostu. Zavítajte aj do Olimpia Parku či nákupného centra Westend.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 93 komfortných izieb. Izby Standard (20 m²) sú vybavené dvomi lôžkami či dvojlôžkom, televíziou, WiFi pripojením, trezorom, klimatizáciou, minibarom a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Z izieb je výhľad do ulice či na átriové patio.

Izby Superior sú vybavené totožne, ale ponúkajú viac priestoru (24 m²) a navyše majú možnosť jednej prístelky/detskej postieľky a tiež balkón s posedením.

Najpriestrannejšie sú potom izby Small Suite (27 m²) ideálne pre rodiny. Suita je rozdelená na spálňu s manželskou posteľou a obývaciu časť s rozkladacím gaučom, ktorý slúži ako prístelka až pre dve deti.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na raňajky formou bufetu (7:30 - 9:30 hodín), ktoré si vychutnáte v štýlovom prostredí reštaurácie. K dispozícii je tiež Lobby bar, kam môžete zavítať na kávu, čaj či koktail.

Marmara Hotel Budapest ****

Marmara Hotel Budapest ****

Nagy Ignác street 21. , Budapest
Maďarsko

06-1/501-9104

reservation@marmara.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 25 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 25 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Zastávka
0,7 km

Tipy na výlet

Vianočné trhy v Budapešti

Vianočné trhy v BudapeštiTip na výlet

V centre Budapešti nájdete jedny z najväčších vianočných trhov v Európe. Dostane vás nielen pestrá výzdoba s vianočným stromom a živý Betlehem, ale aj kvalita tovaru a jedla v stánkoch. Predajcovia musia získať schválenie od špeciálnej komisie, a tak sa na trhoch stretnete so zaručene originálnymi miestnymi výrobkami a každý pokrm je tu gastronomickým zážitkom. Trhy nájdete pred Bazilikou svätého Štefana, na námestí Erzsébet tér, na námestí Vörösmarty tér, ale aj v priľahlých uličkách.

Viac informácií
Budapešť
Budapešť
Kúpele v Budapešti
Kúpele v Budapešti
Tropicarium
Tropicarium