Užite si pobyt v úplne novom Impulso Fashion Hoteli **** priamo v centre Budapešti a len 170 m od najbližšej zastávky metra. Na dosah tak budete mať všetky pamiatky, reštaurácie aj kúpele. V cene balíčka sú okrem ubytovania v moderných izbách aj raňajky formou bufetu a ubytovanie vrátane stravy pre dieťa do 12 rokov zdarma.

O ubytovaní

Impulso Fashion Hotel Budapest **** je úplne nový hotel situovaný v samotnom srdci Budapešti. Vydajte sa na luxusný pobyt, počas ktorého budete mať všetky lákadlá maďarskej metropoly ľahko na dosah.

K slávnym budapeštianskym pamiatkam sa z hotela ľahko dostanete pešo alebo sa môžete priblížiť mestskou dopravou - zastávky autobusov, električiek a metra sú vzdialené len pár krokov. Ďaleko to nie je napríklad k Bazilike sv. Štefana (2,6 km) s vyhliadkovou vežou alebo k impozantnému budovu parlamentu čiže Országházu (4 km). Príjemným spestrením je návšteva mestského parku Városliget (2,5 km), ktorého súčasťou je Zoologická a botanická záhrada**.

Tie najznámejšie miesta maďarského hlavného mesta však nájdete na protiľahlom brehu rieky Dunaj, kam ľahko prejdete cez visutý most Széchenyi (3 km). Tu sa na Hradnom vrchu nachádza celé stredoveké mesto, ktoré je spolu s brehmi Dunaja zapísané na zozname pamiatok UNESCO. K hlavným dominantám patrí Budínsky hrad (4,5 km), Rybárska bašta (4,2 km) či Matejov chrám (5 km). Milovníci umenia by mali zavítať do Maďarskej národnej galérie.

Skvelým miestom pre odpočinok sú početné termálne kúpele postavené na viac ako 120 minerálnych prameňoch, ktoré pod Budapešťou vyvierajú. K tým najslávnejším patria Széchenyi fürdő (2,5 km) a Gellért fürdő (3,5 km). Oázou pokoja uprostred rušného mesta nie Margitin ostrov (5,3 km) s rozľahlým parkom, v ktorom možné vidieť hneď 2 pamiatky zapísané na Zoznam kultúrneho dedičstva UNESCO – dúhová spievajúca fontána a secesná osemboká vodárenská veža.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej a štýlovo vybavenej dvojlôžkovej izbe typu Comfort s rozlohou 29 m². Svieži dizajn a vkusné dekorácie zaručujú, že sa počas pobytu budete cítiť ako doma. Súčasťou izby je vlastná kúpeľňa, klimatizácia, WiFi pripojenie, televízia, minibar, trezor a fén. Nájdete tu tiež rozkladaciu pohovku, ktorú je možné využiť ako prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej jedálni si každé ráno pobytu doprajete výdatné raňajky vo forme bufetu. Ak vás cez deň prepadne malý hlad či chuť, môžete sa občerstviť vo vstupnej hale, kde sú pre hostí zadarmo k dispozícii nápoje a ľahké občerstvenie.

Cestujete s deťmi?

V hoteli radi ubytujú aj detských hostí, pre ktorých je tu na zapožičanie vybavenie ako postieľka či kočík. Súčasťou raňajkového bufetu sú pokrmy pre deti.

Impulso Fashion Hotel Budapest ****

Impulso Fashion Hotel Budapest ****

Népszínház utca 39-41 , Budapest
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
MMG Hotels Kft. IČ: 0109926248


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 20 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3 km
Zastávka
100 m