Spoznajte Maďarsko trochu inak, z elegantného Zámockého hotela Gróf Degenfeld **** so zaujímavou históriou, perfektnou reštauráciou a vinárničkou. Okrem ochutnávky výborných vín sa tešte tiež na neobmedzenú saunu i vonkajší bazén a prehliadku historickej pivnice.

O ubytovaní

Zámocký hotel Gróf Degenfeld **** stojí v maďarskom mestečku Tarcal uprostred vinice, v srdci vinárskeho regiónu Tokaj-Hegyalja. Táto lokalita je teda ako stvorená pre milovníkov skvelého vína, pohody a prírody. Hotel dokonca v roku 2019 získal ocenenie Najkrajšie vinice v Maďarsku. Prechádzok po okolí sa nebudete môcť nabažiť. Ak by sa vám predsa len chcelo z tohto krásneho prírodného areálu von, vyberte sa na výlet do mesta Miskolc (cca 47 km) alebo ešte lepšie, do slávnych jaskynných kúpeľov Miskolctapolta (52 km), kde si výborne oddýchnete.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Standard Double, ktorá ale rozhodne predčí vaše očakávania. Hneď na prvý pohľad budete vedieť, že toto nie je obyčajné ubytovanie, všade nájdete nábytok z doby cisárstva a luxusnú kúpeľňu s vaňou a fénom. Nechýba potom ani TV, všadeprítomné WiFi pripojenie, trezor, klimatizácia a minibar. Výhľad z izby budete mať na park.

Na čom si pochutnáte?

Šéfkuchár Attila Solymosi v kuchyni vyčarováva vynikajúce jedlá zo starostlivo vyberaných surovín. V menu nájdete ako typické maďarské jedlá, tak i rôzne medzinárodne známe pokrmy vyladené do dokonalosti. Samozrejmosťou je pestrá ponuka výborných maďarských vín.

Kde budete relaxovať?

Predstavte si hotel, v ktorom môžete tráviť hodiny relaxáciou v luxusnom salóniku alebo v knižnici, kúpať sa vo vonkajšom bazéne, povečerať v kvalitnej reštaurácii a využiť vynikajúce konferenčné zariadenia.

Gróf Degenfeld Kastélyszálló ****

Gróf Degenfeld Kastélyszálló ****

Terézia Kert 9. , Tarcal
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
52 km
Zastávka
2,4 km
Aquapark
11,7 km