Ubytujte sa v Hoteli Centrooms Park Eger ***, ktorý bol otvorený koncom roka 2016 a užite si novotou žiariaci izby, bufetové raňajky, chutné večere aj bonusy v podobe vstupu do kúpeľov a bohatých zliav. Dieťa do 12 rokov má pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Centrooms Park Eger *** nájdete priamo v srdci mesta Eger v bezprostrednej blízkosti mnohých historických pamiatok. Iba 200 m od hotela začína malebná ulička Lajos Kossuth s niekoľkými nádhernými barokovými palácmi. Krátkou prechádzkou dôjdete tiež k hradu Jager (600 m) s expozíciou o hradnom väzení, k egerskému minaretu (500 m) či ku gotickému arcibiskupskému palácu (100 m) obklopenému krásnou záhradou. Za návštevu rozhodne stoja tiež známe termálne kúpele (900 m).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Vo vybavení izby nechýba klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie, minibar a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V rámci ubytovania sa môžete tešiť na raňajky a večere vo forme bohatého bufetu. Podávajú sa v krásnom prostredí reštaurácie 4* Hoteli Eger Park, ktorá je vzdialená 550 metrov od Centrooms. Táto reštaurácia sa skladá z 5 miestností a ochutnáte tu to najlepšie z maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Zavítať môžete tiež do Piano baru.

Kde budete relaxovať?

Užite si tiež vstup do wellness v Hoteli Eger Park. V priestrannom wellness centre s výhľadom do záhrady nájdete plavecký bazén, hydromasážny bazén, vírivku s teplotou 33 °C a detský bazénik. Ďalej môžete kedykoľvek využiť fínsku a bio saunu, parnú kabínu, aroma kabínu, soľnú jaskyňu a ľadovú fontánu (7:00 - 22:00 hodín).

Centrooms Park Eger ***

Érsek utca 4 , Eger
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 1 000 HUF/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
1,3 km