Vydajte sa na pobyt do Maďarska. A čo takto mestečko Harkány s krásnymi termálnymi kúpeľmi? Ubytujte sa v Lídia Hoteli a do kúpeľov to budete mať len 200 metrov. Tešte sa aj na chutnú polpenziu.

O ubytovaní

Lídia Hotel Harkány leží iba 200 m od známych kúpeľov Harkány. Okrem kúpeľného areálu je Harkány obľúbené tiež pre takmer stredomorské podnebie a kvalitné víno pochádzajúce z miestnych vinohradov. Z hotela dôjdete behom pár minút do krásneho kúpeľného parku s fontánou a pohodlnými lavičkami. Ďalej tu nájdete niekoľko úchvatných kostolov, príjemnú promenádu Zsigmondy (700 m) a múzeum súčasného umenia Futó László Pál. Na výlet sa môžete vydať do neďalekého mesta Pécs (30 km), ktoré ponúka množstvo architektonických pamiatok z tureckých dôb a múzeí. Jedinečný pamiatkový komplex nekropola zo 4. storočia je súčasťou Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Vo vedľajšom mestečku Siklós (4 km) nájdete niekoľko pamätihodností z čias stredoveku a tureckej nadvlády vrátane hradu z 12. storočia.

Kde budete spať?

V útulnej dvojlôžkovej izbe s balkónom sa budete cítiť ako doma. Okrem pohodlnej postele tu nájdete televíziu, WiFi pripojenie, telefón, klimatizáciu, chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej hotelovej reštaurácii so terasou ladenou do stredomorského štýlu si pochutnáte na miestnych i medzinárodných špecialitách pripravených z kvalitných surovín lokálneho pôvodu. Ráno začnete bohatými raňajkami vo forme bufetu. Večer sa podávajú servírované večere s možnosťou výberu z niekoľkých chodov.

Termálne kúpele Harkány Tip na výlet

Termálne kúpele Harkány sú vychýrené hlavne pre svoju svetovo unikátnu liečivú vodu, ktorá už pomohla mnohým návštevníkom pri liečbe reumatických, pohybových, gynekologických či kožných ochorení. Príďte si aj vy oddýchnuť do vonkajších i vnútorných bazénov s vodou obsahujúcou vzácny karbonylsulfid, ktorý bol objavený práve v tejto lokalite. V celoročne otvorených kúpeľoch vás čaká oddych v relaxačných bazénoch, nechýba tu tiež plavecký, zážitkový či detský bazén so šmýkačkami či toboganmi. O zábavu sa postarajú tiež ihriská priamo v areáli kúpeľov.

Kde budete relaxovať?

V modernom hotelovom wellness ľahko zabudnete na všetky starosti. Jeho súčasťou je vírivka, parný kúpeľ, fínska sauna a infrasauna. Pre aktívny odpočinok je k dispozícii posilňovňa. Deň si môžete vždy spríjemniť niektorou z masáží.

Lídia Hotel Harkány ***

Kossuth Lajos u. 49. , Harkány
Maďarsko

+36309272985

travelking@harkany.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 9:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zástavka
1,2 km
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet