Vydajte sa na skvelú relaxačnú dovolenku do maďarského mesta Harkány. Ubytovaní budete v luxusnom Divina Boutique Hoteli **** len 280 m od kúpeľov a pochutnáte si na skvelej polpenzii, ktorá sa podáva v partnerskom hoteli. Deti do 5 rokov majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Divina Boutique Hotel Harkány **** je nový butikový hotel ležiaci doslova pár krokov od vychýrených kúpeľov Harkány (300 m). Celý hotel je vybavený v luxusnom butikovom štýle a všetko je dovedené do najmenšieho detailu, aby bola pre hostí každá chvíľa tu nezabudnuteľná. Okrem kúpeľov je Harkány obľúbené tiež pre stredomorské podnebie a kvalitné víno pochádzajúce z miestnych vinohradov. Z hotela dôjdete behom pár minút do krásneho kúpeľného parku s fontánou a pohodlnými lavičkami. Ďalej tu nájdete niekoľko úchvatných kostolov, príjemnú promenádu ​​Zsigmondy (700 m) a múzeum súčasného umenia Futó László Pál. Na výlet sa môžete vydať do neďalekého mesta Pécs (30 km), ktoré ponúka množstvo architektonických pamiatok z tureckých dôb a múzeí. Jedinečný pamiatkový komplex nekropola zo 4. storočia je súčasťou Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Vo vedľajšom mestečku Siklós (4 km) nájdete niekoľko pamätihodností z čias stredoveku a tureckej nadvlády vrátane hradu z 12. storočia.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z jedinečných dvojposteľových izieb s terasou. Izby sú vybavené prepychovým nábytkom a nájdete v nich klimatizáciu, LED televíziu, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom. Nechýba ani trezor, minibar a telefón.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete v hotelovej reštaurácii bohatými raňajkami vo forme bufetu s pestrým výberom studených i teplých pokrmov, domáceho pečiva a dezertov. Všetko je pripravené výhradne z tých najkvalitnejších čerstvých ingrediencií. Večere majú tiež formu bufetu a uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov. Pochutnáte si na predkrmoch, polievkach, hlavných chodoch aj dezertoch. Ľahké občerstvenie či vás obľúbený nápoj vám radi pripravia v Lounge bare.

Termálne kúpele Harkány Tip na výlet

Termálne kúpele Harkány sú vychýrené hlavne pre svoju svetovo unikátnu liečivú vodu, ktorá už pomohla mnohým návštevníkom pri liečbe reumatických, pohybových, gynekologických či kožných ochorení. Príďte si aj vy oddýchnuť do vonkajších i vnútorných bazénov s vodou obsahujúcou vzácny karbonylsulfid, ktorý bol objavený práve v tejto lokalite. V celoročne otvorených kúpeľoch vás čaká oddych v relaxačných bazénoch, nechýba tu tiež plavecký, zážitkový či detský bazén so šmýkačkami či toboganmi. O zábavu sa postarajú tiež ihriská priamo v areáli kúpeľov.

Divina Boutique Hotel ****

Bajcsy-Zsilinszky utca 11. , Harkány
Maďarsko

+36309272985

travelking@harkany.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zástavka
0,8 km
Aquapark
0,5 km

Tipy na výlet