Spoznajte Maďarsko trochu inak, z elegantného Zámockého hotela Gróf Degenfeld **** so zaujímavou históriou, perfektnou reštauráciou a vinárničkou. Okrem ochutnávky výborných vín sa tešte tiež na neobmedzenú saunu a prehliadku historickej pivnice.

O ubytovaní

Zámocký hotel Gróf Degenfeld **** stojí v maďarskom mestečku Tarcal uprostred vinice, v srdci vinárskeho regiónu Tokaj-Hegyalja. Táto lokalita je teda ako stvorená pre milovníkov skvelého vína, pohody a prírody. Prechádzok po okolí sa nebudete môcť nabažiť. Ak by sa vám predsa len chcelo z tohto krásneho prírodného areálu von, vyberte sa na výlet do mesta Miskolc (cca 47 km) alebo ešte lepšie, do slávnych jaskynných kúpeľov Miskolctapolta (52 km), kde si výborne oddýchnete.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Standard Double, ktorá ale rozhodne predčí vaše očakávania. Hneď na prvý pohľad budete vedieť, že toto nie je obyčajné ubytovanie, všade nájdete nábytok z doby cisárstva a luxusnú kúpeľňu s vaňou a fénom. Nechýba potom ani TV, všadeprítomné WiFi pripojenie, trezor, klimatizácia a minibar. Výhľad z izby budete mať na park.

Na čom si pochutnáte?

Šéfkuchár Attila Solymosi v kuchyni vyčarováva vynikajúce jedlá zo starostlivo vyberaných surovín. V menu nájdete ako typické maďarské jedlá, tak i rôzne medzinárodne známe pokrmy vyladené do dokonalosti. Samozrejmosťou je pestrá ponuka výborných maďarských vín.

Tokajská vinárska oblasť Tip na výlet

Pre všetkých milovníkov vína je Tokajská vinárska oblasť v severovýchodnom Maďarsku a juhovýchodnom Slovenskom ideálnym cieľom výletu. Aromatické vína zlatistej farby vyrábané tradičnou oxidatívnou metódou patria k tomu najlepšiemu, čo môže Maďarsko ponúknuť. Príjemným bonusom je krásna príroda plná vinohradov.

Kde budete relaxovať?

Predstavte si hotel, v ktorom môžete tráviť hodiny relaxáciou v luxusnom salóniku alebo v knižnici, kúpať sa vo vonkajšom bazéne, povečerať v kvalitnej reštaurácii a využiť vynikajúce konferenčné zariadenia.

Gróf Degenfeld Kastélyszálló ****

Terézia Kert 9. , Tarcal
Maďarsko

+36 47 580 400

hotel@degenfeld.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
52 km
Zástavka
2,4 km
Aquapark
11,7 km