Vydajte sa až na samotný juh Maďarska a užite si dovolenku v kúpeľnom mestečku Harkány. Ametiszt Hotel *** leží len 500 m od kúpeľov a vy do nich budete mať 1 až 4 vstupenky (podľa variantu). Čakajú vás tiež chutné raňajky a welcome drink.

O ubytovaní

Ametiszt Hotel *** sa nachádza v centre pokojného mesta Harkány iba 500 m od miestnych kúpeľov. Na výlet sa vydajte do neďalekého mesta Siklós (5 km), kde je obľúbený stredoveký hrad. Milovníci vína by nemali vynechať návštevu obce Villány (20 km), ktorá je centrom vinárskej oblasti a vynikajúce miestne víno tam ochutnáte na každom kroku. Na mnoho historických pamiatok láka mesto Pécs (25 km). Nájdete tu okrem iného starokresťanské pohrebisko s maľovanými hrobkami, ktoré je pamiatkou UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Väčšina izieb disponuje terasou alebo balkónom a všetky sú vybavené klimatizáciou, televízorom, chladničkou, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii Ametiszt so záhradnou terasou sa môžete tešiť na vynikajúce jedlá tradičnej maďarskej kuchyne. Ráno sa tu podávajú raňajky vo forme bufetu. Potom je možné si objednávať jedlá à la carte.

Termálne kúpele Harkány Tip na výlet

Termálne kúpele Harkány sú vychýrené hlavne pre svoju svetovo unikátnu liečivú vodu, ktorá už pomohla mnohým návštevníkom pri liečbe reumatických, pohybových, gynekologických či kožných ochorení. Príďte si aj vy oddýchnuť do vonkajších i vnútorných bazénov s vodou obsahujúcou vzácny karbonylsulfid, ktorý bol objavený práve v tejto lokalite. V celoročne otvorených kúpeľoch vás čaká oddych v relaxačných bazénoch, nechýba tu tiež plavecký, zážitkový či detský bazén so šmýkačkami či toboganmi. O zábavu sa postarajú tiež ihriská priamo v areáli kúpeľov.

Ametiszt Hotel Harkány ***

Szent István utca 26-28. , Harkány
Maďarsko

+36 72 279 339

info@ametiszthotel.hu

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
07:00 - 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet