Urobte niečo pre svoje zdravie a vydajte sa na relaxačný pobyt v Hajdúszoboszló. Pobyt pre dvoch v kúpeľnom hoteli Barástág***+ s plnom penziou, neobmedzeným vstupom do wellness a soľnou jaskyňou.

O ubytovaní

Hotel Barátság ***+ sa nachádza na promenáde obľúbeného maďarského letoviska Hajdúszboszló. Pár krokov od hotela leží jeden z najväčších kúpeľných komplexov v Európe. V Aqua-Palace (400 m) nájdete kúpalisko pod holým nebom, liečebné kúpele, aquapark a kryté zážitkové kúpele. Krásy prírody môžete objavovať v Národnom parku Hortobágy (30 km), ktorý je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Vydajte sa ďalej do neďalekého Debrecenu (18 km), kde nájdete veľa historických budov a kostolov aj zoologickú záhradu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s rozlohou 24 m² s balkónom. Izby sú vybavené televíziou, telefónom, chladničkou, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom. Na prianie je možné do izby umiestniť jednu prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V klimatizovanej hotelovej reštaurácii si vychutnáte špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Podávajú sa tu raňajky a večere formou bufetu. Možno si objednať tiež ľahký obed. V bare Tiffany posedíte pri káve, obľúbenom nápoji alebo zákusku. Trikrát týždenne tu večer hrá živá hudba. V U-Pube si môžete zahrať bowling alebo biliard.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je aj vlastné wellness centrum. Nájdete v ňom niekoľko vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou a zážitkovými prvkami, plavecký bazén, bazén pre deti, vírivku a bublinkovú kúpeľ. Súčasťou je tiež fínska, infra aj parná sauna a Kneippov chodník. Miestny termálny prameň s teplotou 75 °C vyviera z hĺbky 1 100 metrov. Táto liečivá voda zvyšuje prekrvenie a urýchľuje metabolizmus. Priaznivo pôsobí proti svalovej únave, pri problémoch celého pohybového aparátov a neurologických problémoch. Vďaka dokonalej relaxácii v termálnych kúpeľoch sa zlepšuje aj psychická kondícia človeka. Absolvovať môžete tiež mnoho masáží, liečebných aj kozmetických procedúr.

Cestujete s deťmi?

Veľa zábavy si najmenší hostia užijú vo wellness centre, kde je pre nich pripravený detský bazénik. Vonku sa nachádza ihrisko so šmýkačkou a hojdačka.

Niečo naviac

Okrem dokonalej relaxácie sa v hoteli aj skvele zabavíte. Čaká vás tu mnoho bowlingových dráh, air hokej, stolny futbal a je tu zázemie aj pre biliard a šípky.

Hotel Barátság ***

Hotel Barátság ***

Mátyás király sétány 19 , Hajdúszoboszló
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 1 200 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,4 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,4 km