O ubytovaní

Hotel Barátság ***+ sa nachádza na promenáde obľúbeného maďarského letoviska Hajdúszboszló. Pár krokov od hotela leží jeden z najväčších kúpeľných komplexov v Európe. V Aqua-Palace (400 m) nájdete kúpalisko pod holým nebom, liečebné kúpele, aquapark a kryté zážitkové kúpele. Krásy prírody môžete objavovať v Národnom parku Hortobágy (30 km), ktorý je zapísaný na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Vydajte sa ďalej do neďalekého Debrecenu (18 km), kde nájdete veľa historických budov a kostolov aj zoologickú záhradu.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s rozlohou 24 m² s balkónom. Izby sú vybavené televíziou, telefónom, chladničkou, WiFi pripojením, trezorom a vlastnou kúpeľňou s fénom. Na prianie je možné do izby umiestniť jednu prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V klimatizovanej hotelovej reštaurácii si vychutnáte špeciality maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Podávajú sa tu raňajky a večere formou bufetu. Možno si objednať tiež ľahký obed. V bare Tiffany posedíte pri káve, obľúbenom nápoji alebo zákusku. Trikrát týždenne tu večer hrá živá hudba. V U-Pube si môžete zahrať bowling alebo biliard.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je aj vlastné wellness centrum. Nájdete v ňom niekoľko vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou a zážitkovými prvkami, plavecký bazén, bazén pre deti, vírivku a bublinkovú kúpeľ. Súčasťou je tiež fínska, infra aj parná sauna a Kneippov chodník. Miestny termálny prameň s teplotou 75 °C vyviera z hĺbky 1 100 metrov. Táto liečivá voda zvyšuje prekrvenie a urýchľuje metabolizmus. Priaznivo pôsobí proti svalovej únave, pri problémoch celého pohybového aparátov a neurologických problémoch. Vďaka dokonalej relaxácii v termálnych kúpeľoch sa zlepšuje aj psychická kondícia človeka. Absolvovať môžete tiež mnoho masáží, liečebných aj kozmetických procedúr.

Cestujete s deťmi?

Veľa zábavy si najmenší hostia užijú vo wellness centre, kde je pre nich pripravený detský bazénik. Vonku sa nachádza ihrisko so šmýkačkou a hojdačka.

Niečo naviac

Okrem dokonalej relaxácie sa v hoteli aj skvele zabavíte. Čaká vás tu mnoho bowlingových dráh, air hokej, stolny futbal a je tu zázemie aj pre biliard a šípky.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eliška H.) ( - Česko)

Vše odpovídalo popisu, prostředí hezké, strava výborná. Wellness výborné.

Vynikajúce (Michal V.) ( - Slovensko)

Pobyt zodpovedá popisu. Spokojnosť služby, wellness, strava výborná, recepčná vedela aj slovensky. Čisté mesto, kvety, príjemné prechádzky. Celková spokojnosť možno len odporučiť.

Skvelé (Jiří M.) ( - Česko)

Hotel je kousek od centra města, pobyt odpovídal popisu. Strava dobrá, vždy se dalo něco vybrat (jen jídlo bylo málo ohřáté). Wellness super (služby přímo v hotelu), personál ochotný a vstřícný.