• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Relax v Hajdúszboszló

Kde inde sa nechať starať o svoje zdravie než v kúpeľoch, ktoré nemajú konkurenciu - v obľúbenom maďarskom meste Hajdúszboszló. Hotel Barátság ***+ vám ponúka ubytovanie v komfortných farebne zladených izbách s vlastným sociálnym zariadením, balkónom, TV, telefónom, malou chladničkou, trezorom a WiFi.


Určite uvítate pokojnú atmosféru hotela a možné služby lekárov, ktorí robia z tohto pobytu tiež vynikajúci darček pre rodičov či starých rodičov.


Wellness, široká ponuka procedúr aj večernej zábavy

Súčasťou hotela je wellness centrum, kde nájdete niekoľko vnútorných aj vonkajších bazénov s termálnou vodou a zážitkovými prvkami, plavecký bazén, bazén pre deti, vírivku, bublinkový kúpeľ, saunu, infrasaunu, parný a Kneippov kúpeľ.

Posedieť pri káve si môžete v bare Tiffany. Trikrát týždenne tu večer hrá živá hudba. V U-Pub si môžete zahrať bowling alebo biliard.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jozef T.)

Ja i manželka sme boli s pobytom spokojní. Hotel i wellness splnili naše požiadavky. Strava veľmi dobrá, široký výber raňajok i večerí, obedy k plnej spokojnosti. Využili sme wellness v hoteli i liečivé kúpele a Aqua-palac. Navštívili sme aj mesto Debrecín a boli sme spokojní. Samotná prechádzka centrom mesta, parkom plným kvetov a výrazných vôni zanechala veľmi dobrý dojem. Dnes som pobyt už doporučil jednému známemu.

Skvelé (SLAVOMÍR P.)

Prostredie hotela celkovo je dosť "retro", a bolo to ako cestovanie v čase o niekoľko desaťročí späť - do onej éry... . No bolo to celkom príjemné, pretože izby sú viacmenej zrekonštruované a čisté. Pozitíva: - pomerne veľká /2 - posteľová/ izba z komfortným miestom na prístelku - dostatok miesta v skriniach a iných úložných priestoroch - balkón na každej izbe - vo februári dostatočne vykúrená izba /dobrá regulácia - radiátor z termostatom/ - ústretový a milý personál /jedna recepčná dokonca ´ lámala´ aj SK.../ - chutná a pomerne pestrá strava - 3 termálne bazény vírivka a 3 druhy sauny v cene pobytu - dávkovače z mydlom v každej sprche či kúpeľni - parkovanie pri hoteli Pre mňa negatíva: - na 21. storočie pomerne ošumelo vyzerajúci hotel a väčšina vybavenia - slabé osvetlenie na izbách, v stropniciach hŕba smetí - žiaden SK alebo CZ program v predvoľbách TV /iba jeden PL/ - behom pobytu boli na izbe odstraňované závady ako: nefunkčný ventilátor vo wc a zle fungujúci zámok dverí na kartu - kúpeľná časť málo udržiavaná a upratovaná, aj keď vlastné soc. zariadenia boli prevažne čisté a bez plesní - poplatok za piatkovú a sobotnú noc 8, resp. 10€ za izbu a noc aj keď ste ubytovaný celý týždeň... - poplatok za parkovanie pri hoteli - obrusy v jedálni by si zaslúžili častejšiu výmenu... - pri takej dobrej strave by sa zišlo aspoň skromné fit centrum

Vynikajúce (Luboš B.)

Není co vytknout. Vše odpovídalo popisu. Bohaty výběr jídel, super odlehčené obědy. Živá hudba při večeři. Super venkovní bazén a termální bazénky. Na recepci se domluvíte i slovensky. Doporučuji.