• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Relax v Hajdúszboszló

Kde inde sa nechať starať o svoje zdravie než v kúpeľoch, ktoré nemajú konkurenciu - v obľúbenom maďarskom meste Hajdúszboszló. Hotel Barátság ***+ vám ponúka ubytovanie v komfortných farebne zladených izbách s vlastným sociálnym zariadením, balkónom, TV, telefónom, malou chladničkou, trezorom a WiFi.


Určite uvítate pokojnú atmosféru hotela a možné služby lekárov, ktorí robia z tohto pobytu tiež vynikajúci darček pre rodičov či starých rodičov.


Wellness, široká ponuka procedúr aj večernej zábavy

Súčasťou hotela je wellness centrum, kde nájdete niekoľko vnútorných aj vonkajších bazénov s termálnou vodou a zážitkovými prvkami, plavecký bazén, bazén pre deti, vírivku, bublinkový kúpeľ, saunu, infrasaunu, parný a Kneippov kúpeľ.

Posedieť pri káve si môžete v bare Tiffany. Trikrát týždenne tu večer hrá živá hudba. V U-Pub si môžete zahrať bowling alebo biliard.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eliška H.)

Vše odpovídalo popisu, prostředí hezké, strava výborná. Wellness výborné.

Vynikajúce (Michal V.)

Pobyt zodpovedá popisu. Spokojnosť služby, wellness, strava výborná, recepčná vedela aj slovensky. Čisté mesto, kvety, príjemné prechádzky. Celková spokojnosť možno len odporučiť.

Skvelé (Jiří M.)

Hotel je kousek od centra města, pobyt odpovídal popisu. Strava dobrá, vždy se dalo něco vybrat (jen jídlo bylo málo ohřáté). Wellness super (služby přímo v hotelu), personál ochotný a vstřícný.