Relaxačná pobyt v luxusnom maďarskom Thermal hoteli Egerszálok****. Polpenzia, fľaša vína, neobmedzený vstup do wellness a celodenný vstup do kúpeľov Demjén s nádherným výhľadom do okolia a nočným kúpaním. Vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Ideálna dovolenka v Maďarsku v rodinnom hoteli 


Luxusný Thermal hotel Egerszálok**** nájdete kúsok od areálu obľúbených termálnych kúpeľov Egerszálok a len 5 minút od kúpeľov Demjén. Veľký hotelový areál je plný zelene a má i detské ihrisko. Relaxovať môžete aj na dvoch terasách. 

Wellness sa skladá z jedného veľkého bazéna (vhodný pre deti i pre plavcov) a jedného menšieho bazénika, vhodného na relax. V bazénoch je termálna liečivá voda, ktorá je príjemne teplá. Súčasťou wellness je aj fínska sauna, parná sauna a infrasauna. 


Egerszálok - TOP lokalita pre dovolenku v Maďarsku 


Kúpele Demjén, kam máte v cene vstupné, ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia na kopce pohoria Bükk a Mátra. Prameň týchto kúpeľov tryská z hĺbky 690 metrov a je jeden z najstarších v Maďarsku. V kúpeľoch sú dva vnútorné a šesť vonkajších bazénov s rôznou teplotou liečivej, termálnej vody. Vnútri je tiež plavecký bazén a v kúpeľoch nechýbajú ani zážitkové bazény s rôznymi vodnými atrakciami. 

Zážitkom v kúpeľoch Demjén je romantické nočné kúpanie, ktoré je k dispozícii každý deň. 

V okolí nájdete ešte kúpele Egerszálok- soľný kopec, ktorý je v Európe úplný unikát - len 150 metrov od hotela.

Relax v tunajších vyhlásených kúpeľoch rozhodne odporúčame, rovnako ako ochutnávku vína v jednej z tradičných vínnych pivníc rozosiatych v okolitých kopcoch.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Kamila N.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Ubytovani bylo velmi hezke. Akorat na pokojich byly premnozena slunicka sedmitecna. Takze nas otravovala po vecerech kdyz se svitilo.

Vynikajúce (Ing. Dagmar W.)

Prostredie hotela veľmi pekné, čisté, všetko zodpovedalo popisu. So službami sme boli spokojní, personál v pohode, v okolí sme navštívili mesto Eger aj kúpalisko, kúpele Demjén ako aj kúpele Egerszalok - všade veľmi dobré služby a hlavne vstupné do jednotlivých kúpeľov na celý deň v rozmedzí 1600 - 1800 FT.

Vynikajúce (Eduard C.)

Vše bylo dle nabídky, ocenili jsme především klid a pohodovou atmosféru hotelu. Koupání přímo v hotelu nemělo chybu, ani jsme nevyužili blízkého koupaliště.

Vynikajúce (Milan J.)

Bolo všetko podľa popisu a spokojnosť bola, hlavne výborná strava, ubytovanie, prijatie na recepcii a wellness úžasný!

Skvelé (Ľudovít K.)

Hotel v poriadku, strava v poriadku, ubytovanie slušné, hygiena vo wellness slabá, nepopratané, všade voda.

Vynikajúce (Jarmila A.)

Prostredie príjemné, služby vyhovujúce, podľa kuponu, strava výborná, wellness ok, personál príjemný.

Skvelé (Zdenka ?.)

V hoteli sme vyplnili hotelový dotazník s podobnými otázkami v súhrne ako "spokojný". Jediné čo sme pripomienkovali bolo, že TV nemalo žiadnu slovensky alebo česky naladenú TV stanicu, pričom tam boli aj poľské, nemecké, anglické a francúzske stanice.

Skvelé (Karel P.)

S ubytováním stravou jsme byli spokojeni. Hotelový bazén splnil naše očekávání, byly tam všechny vodní atrakce i když byl menší než jsme očekávali. Personál jednal slušně a profesionálně.

Vynikajúce (Mária S.)

Pekný moderný a čistý hotel,so službami sme boli spokojný,strava veľmi dobrá a perfektne sme si užili wellness.

Skvelé (Jozef ?.)

S pobytom sme boli spokojní, bol to príjemný pobyt, dobrá strava a taktiež welness služby boli dobré. Tu by som len podotkla, že v ponuke bola uvedená hodina odchodu do 11.00 hodiny a na recepcii pri príchode nám uviedli čas odchodu 10.00 hod.