Unikátny pobyt v maďarskom kúpeľnom meste Mezökövesd pre dvoch v krásnom hoteli Nefelejcs*** s bohatou polpenziou. Nechýba ani vstup do liečivých, termálnych kúpeľov a neobmedzené využívanie hotelovej wellness zóny.

Relaxujte v maďarskom kúpeľnom meste Mezökövesd

Nový hotel Nefelejcs*** nájdete len 150 metrov od známych a obľúbených kúpeľov Zsory, ktoré vďaka svojím liečivým vlastnostiam patria k jedným z najobľúbenejších v Maďarsku. Hotel predstavuje spojenie elegancie a komfortného ubytovania –príjemne vybavené izby majú krásny výhľad, klimatizáciu, minibar a TV. Hotel nie je príliš veľký, teda sa môžete tešiť na rodinnú atmosféru a servis na mieru.

Súčasťou hotela je taktiež reštaurácia, kde sa môžete tešiť na kvalitnú, maďarskú a medzinárodnú kuchyňu. Nechýba ani wellness centrum s vnútornými a vonkajšími saunami a vírivkami a máte možnosť si dokúpiť masáže či solárium.

Do Maďarska za kúpeľnou relaxáciou

Hlavným lákadlom tejto oblasti sú samozrejme kúpele Zsory, kde si vďaka balíčku užijete jeden deň plný relaxácie. Kúpele s vnútornými a vonkajšími bazénmi sú známe po celom Maďarsku vďaka liečivej vode, ktorá pozitívne pôsobí na reumatické, gynekologické a pohybové problémy.

Oblasť Matyóland je známa hlavne vďaka svojmu folklórnemu umeniu a taktiež kúpeľníctvom – v blízkosti nájdete aj známe kúpele Eger a Miškovec. V bezprostrednej blízkosti Egeru nájdete hneď tri kúpele – Demjén, Egerszálok a aquapark v Egeri. V Egerszáloku  sa nachádza soľný kopec, ktorý je v Európe jedinečný unikát a je tu možnosť nočného kúpania. Kúpele Demjén ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia. Aquapark Eger zas poskytuje mnoho zábavy na vodných atrakciách. V Miškovci sa zas môžete tešiť na návštevu unikátnych jaskynných kúpeľov. Vstupné do všetkých kúpeľov sú veľmi priaznivé.

Hotel Nefelejcs Superior ***

Bimbó út 2., Mezőkövesd
Maďarsko

+36 49 505 060

foglalas@nefelejcshotel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik (malé plemená) za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,2 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,2 km