Unikátny pobyt v maďarskom kúpeľnom meste Mezökövesd pre dvoch v krásnom hoteli Nefelejcs*** s bohatou polpenziou. Nechýba ani vstup do liečivých, termálnych kúpeľov a neobmedzené využívanie hotelovej wellness zóny.

Relaxujte v maďarskom kúpeľnom meste Mezökövesd

Nový hotel Nefelejcs*** nájdete len 150 metrov od známych a obľúbených kúpeľov Zsory, ktoré vďaka svojím liečivým vlastnostiam patria k jedným z najobľúbenejších v Maďarsku. Hotel predstavuje spojenie elegancie a komfortného ubytovania –príjemne vybavené izby majú krásny výhľad, klimatizáciu, minibar a TV. Hotel nie je príliš veľký, teda sa môžete tešiť na rodinnú atmosféru a servis na mieru.

Súčasťou hotela je taktiež reštaurácia, kde sa môžete tešiť na kvalitnú, maďarskú a medzinárodnú kuchyňu. Nechýba ani wellness centrum s vnútornými a vonkajšími saunami a vírivkami a máte možnosť si dokúpiť masáže či solárium.

Do Maďarska za kúpeľnou relaxáciou

Hlavným lákadlom tejto oblasti sú samozrejme kúpele Zsory, kde si vďaka balíčku užijete jeden deň plný relaxácie. Kúpele s vnútornými a vonkajšími bazénmi sú známe po celom Maďarsku vďaka liečivej vode, ktorá pozitívne pôsobí na reumatické, gynekologické a pohybové problémy.

Oblasť Matyóland je známa hlavne vďaka svojmu folklórnemu umeniu a taktiež kúpeľníctvom – v blízkosti nájdete aj známe kúpele Eger a Miškovec. V bezprostrednej blízkosti Egeru nájdete hneď tri kúpele – Demjén, Egerszálok a aquapark v Egeri. V Egerszáloku  sa nachádza soľný kopec, ktorý je v Európe jedinečný unikát a je tu možnosť nočného kúpania. Kúpele Demjén ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia. Aquapark Eger zas poskytuje mnoho zábavy na vodných atrakciách. V Miškovci sa zas môžete tešiť na návštevu unikátnych jaskynných kúpeľov. Vstupné do všetkých kúpeľov sú veľmi priaznivé.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Martin ?.)

Hotel byl malý ale dobře vybavený. Strava a personál nad očekávání. Na dovolené jsme byli spokojeni.

Skvelé (Libuše Z.)

Hotýlek byl menší, ale pěkný a útulný. Jídlo bylo vynikající. Výhoda byla, že personál mluvil slovensky. Trochu nás mrzelo, že tam sice byla hodina na kole, kterou jsme nevyužili, lepší by byla nabídka koupacích plášťů a teplejšího welnes.

Vynikajúce (Andrea Z.)

S pobytom sme boli velmi spokojní, personál hotela Nr.1. Ochotní, príjemní, milí ludia. V celom hoteli čistota, všetko pre hostí. Popis hotela a služieb korešponduje so skutočnosťou.

Vynikajúce (Markéta D.)

Hotel i strava předčili naše očekávání. Vše bylo naprosto perfektní. Hotel čistý, okolí upravené. Personál ochotný , vstřícný. Obdrželi jsme vše deklarované v nabídce.

Vynikajúce (Marta ?.)

Maximálna spokojnosť so všetkým. Od milého a príjemného personálu, veľmi chutnej a rôznorodej stravy všetko vynikajúce.

Vynikajúce (Radovan M.)

Pobyt môžem odporučiť hlavne ľuďom a problémom pohybového aparátu voda v kúpeľoch veľmi pomaha.

Skvelé (Miloslav H.)

Prostředí hotelu bylo fajn, ubytování odpovídá nabídce-jediná výtka, že byl na pokoji problém s topením, vyřešilo dodáním přímotopu. Služby odpovídají nabídce, s jídlem i výběrem spokojenost, u večeře není v ceně nějaký nápoj-platí se pak při odjezdu.

Skvelé (Ing. Ladislav Z.)

Splnil to, čo sme od pobytu očakávali. Strava a služby zodpovedali uvádzaným informáciám.

Vynikajúce (Marián R.)

Personál ústretový, strava chutná domáca, wellness postačujúci, hotel žiadne námietky, ale kúpele Zsory nás sklamali.

Vynikajúce (Lenka B.)

Příjemný, útulný hotel. Vynikající kuchyně! Byli jsme zde už po druhé a maximální spokojenost, dopořučujeme!