Unikátny pobyt v maďarskom kúpeľnom meste Mezökövesd pre dvoch v krásnom hoteli Nefelejcs*** s bohatou polpenziou. Nechýba ani vstup do liečivých, termálnych kúpeľov a neobmedzené využívanie hotelovej wellness zóny.

Relaxujte v maďarskom kúpeľnom meste Mezökövesd

Nový hotel Nefelejcs*** nájdete len 150 metrov od známych a obľúbených kúpeľov Zsory, ktoré vďaka svojím liečivým vlastnostiam patria k jedným z najobľúbenejších v Maďarsku. Hotel predstavuje spojenie elegancie a komfortného ubytovania –príjemne vybavené izby majú krásny výhľad, klimatizáciu, minibar a TV. Hotel nie je príliš veľký, teda sa môžete tešiť na rodinnú atmosféru a servis na mieru.

Súčasťou hotela je taktiež reštaurácia, kde sa môžete tešiť na kvalitnú, maďarskú a medzinárodnú kuchyňu. Nechýba ani wellness centrum s vnútornými a vonkajšími saunami a vírivkami a máte možnosť si dokúpiť masáže či solárium.

Do Maďarska za kúpeľnou relaxáciou

Hlavným lákadlom tejto oblasti sú samozrejme kúpele Zsory, kde si vďaka balíčku užijete jeden deň plný relaxácie. Kúpele s vnútornými a vonkajšími bazénmi sú známe po celom Maďarsku vďaka liečivej vode, ktorá pozitívne pôsobí na reumatické, gynekologické a pohybové problémy.

Oblasť Matyóland je známa hlavne vďaka svojmu folklórnemu umeniu a taktiež kúpeľníctvom – v blízkosti nájdete aj známe kúpele Eger a Miškovec. V bezprostrednej blízkosti Egeru nájdete hneď tri kúpele – Demjén, Egerszálok a aquapark v Egeri. V Egerszáloku  sa nachádza soľný kopec, ktorý je v Európe jedinečný unikát a je tu možnosť nočného kúpania. Kúpele Demjén ležia na kopci a je odtiaľ nádherný výhľad do okolia. Aquapark Eger zas poskytuje mnoho zábavy na vodných atrakciách. V Miškovci sa zas môžete tešiť na návštevu unikátnych jaskynných kúpeľov. Vstupné do všetkých kúpeľov sú veľmi priaznivé.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (mirka I.)

Tento hotel jsme navštívili již potřetí - služby, strava, wellness na výborné úrovni. Personál milý a vstřícný.

Skvelé (Petr L.)

Nejezdit mimo sezónu, když chcete stravu jak je psáno - málo lidí v hotelu - je omezená strava ale nám to moc nevadilo, jinak vše OK.

Vynikajúce (Karel K.)

Se službami hotelu jsme byli spokojeni. Velká ochota personálu, výborná kuchyně. Lázeňský komplex i v posezónním období poskytuje perfektní služby.

Skvelé (Miloš B.)

Do tohoto hotelu jsme se vrátili asi po třech letech, jelikož poprvé nás nadchla nezapomenutelná bohatá pravá maďarská kuchyně, nyní jsme sice hlady netrpěli, výběr byl také dostatečný, jen už to nebyl ten gastro zážitek jako poprvé. Ale i tak jídlo dobré a všem doporučuji. S wifi na hotelu moc nepočítejte, nikomu z nás se tam nepodařilo připojit. Výhoda personálu, snaží se mluvit slovensky, popřípadě dobře polsky.

Skvelé (Ivana P.)

Hotel pěkný, strava dobrá, wellnes služby jsme nevyužili, z důvodu dlouhé cesty, kdy jsme na hotel přijeli až v 17.00 hodin a druhý den jsme strávili v lázních. Personál byl ochotný. Na pokoji nešla lednička, po upozornění zprovozněna nebyla, i když bylo přislíbeno.

Vynikajúce (Andrea Becková B.)

realita zodpovedala opisu, veľmi pekný a čistý hotel, skvelý personál, výborná dovolenka

Skvelé (Jozef P.)

Všetko OK, pobyt k uplnej spokojnosti, vyborne prostredie, strava, ubytovanie. Personal.

Skvelé (Monika Kollmannova K.)

Hotel i strava super,jen komunikace byla trochu horší(nedalo se domluvit v NJ). Personál se milý a ochotný. Welnes na hotelu super. Do lázní Zsory opravdu kousíček. Mohu doporučit :)

Skvelé (Erika O.)

Hotel je útulný a pekný, izby čisté a personál ochotný. Menšie, ale veľmi pekné wellness v hoteli nám úplne postačovalo. Večere i raňajky formou bufetu boli výborné. Oplatí sa navštíviť kúpele Zsóry, ktoré sú len pár metrov od hotela.

Skvelé (adriana V.)

boli sme spokojny vsetko bolo vporiadku velmi ochotny personal len nam v izbe smrdela gulicka v sprche to bolo minus