Setaliste Vladimira Nazora 22, Kraljevica
Chorvátsko

+38 598 418 569

renata@villa-dora.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 7 €/deň
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od mora
10 m
Zástavka
0,2 km

O ubytovaní

Villa Dora sa nachádza v meste Kraljevica len pár krokov od mora. Ponúka pohodlné ubytovanie v apartmánoch obklopených veľkou stredomorskou záhradou a vlastnou zátokou a plážou. Centrum mesta s barmi, reštauráciami a obchodmi je vzdialené 1,5 km. Vydajte sa na výlet na ostrov Krk (3 km), ktorý je s pevninou spojený mostom. Na Krku nájdete malebné čisté pláže obmývané priezračným morom aj vápencové kopce s pasúcimi sa ovcami. Na dosah budete mať aj tretie najväčšie mesto Chorvátska - Rijeku (20 km) s obľúbenou mestskou triedou Korzo, Trsatským hradom a unikátnym digitálnym planetáriom.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernom dvojlôžkovom štúdio apartmáne s výhľadom na more. K vášmu pohodliu budete mať k dispozícii klimatizáciu, LCD televíziu, WiFi pripojenie, plne vybavenú kuchyňu a vlastnú kúpeľňu.

Kde budete relaxovať?

V nádhernej záhrade s rozlohou 3 000 m² je množstvo lehátok, a tak si môžete užívať nerušenú relaxáciu v tieni stromov a kvetov. Nájdete tu tiež bazén a zaiste vás poteší aj zázemie pre grilovanie. Stačí prejsť záhradu a ocitnete sa na príjemnej kamienkovej pláži.