Kastélyhotel Sasvár

5/5
(Celkom 6 hodnotení)Vynikajúce
Parádsasvár, Maďarsko (Zobraziť mapu)

Nezáväzný dopyt

Aktuálne nie je k dispozícii žiadna aktívna ponuka pre tento hotel. Nevadí! Radi Vám pošleme ponuku podobných hotelov v rovnakej lokalite. Stačí, keď vyplníte formulár nižšie a zašleme Vám ponuku.


Odoslaním žiadosti súhlasíte so spracováním Vašich vyššie uvedených kontaktných údajov v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov


Kastélyhotel Sasvár

Kastélyhotel Sasvár

Kossuth u. 1., Parádsasvár
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
NEOCOOP Kft IČ: Pleasecomplete


+36 36/444-444

info@travelking.sk

Check In
15:00 - 21:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

5/5 (Henrieta M.) (Slovensko - Slovensko)

Prostredie hotela bolo nádherné, romantické, tiché, pobyt zodpovedal popisu čo sme na Travelkinge čítali, využili sme všetko čo sme mali na kupóne, strava bola vynikajúca a veľmi chutná, personál veľmi milí, wellness síce bol menší ale mali sme dostatok priestoru a niekedy sme mali aj celkom pre seba celý bazén. Neďaleko hotela sú možnosti na výlet, určite odporúčame dedinku Recsk čo je 9km od hotela a tam Národný pamiatkový park a určite hrad Sirok čo je 23km.

5/5 (Stanislav G.) (Slovensko - Slovensko)

Všetko bolo super až nad očakávania. Jedno by som vytkol personál neovláda anglický jazyk a keď tak veľmi slabo. Takže odporúčam ľuďom hovoriacim po maďarsky. Už sa teším na ďalšiu návštevu určite sa vrátime. Jedlo super aj syn si stále našiel niečo čo mu chuti nakoľko je trošku výberavý. Prijal by som nonstop otváracie hodiny welnesu ale chápem že z bezpečnostných dôvodov to asi nebude možné. Veľmi príjemné prostredie pre páry ale aj rodiny s deťmi.

5/5 (Anna K.) (Slovensko - Slovensko)

Výber hotela zodpovedal našim očakávaniam. Prostredie veľmi pekné, ubytovanie na úrovni dobového zámockého štýlu, útulné, čisté ...personál milý, ústretový ...výborná kuchyňa , wellness splnil očakávania, doplnkové služby tiež na úrovni...využívali sme fitness, bowling, veľmi dobre vybavenú detskú izbu. Doporučujem výlet do Egru.

5/5 (Stanislav K.) (Slovensko - Slovensko)

Rozpravkovy pobyt na zamku.

5   Vynikajúce 6 hodnotení

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet