Nádherný rodinný hotel priamo v centre Prahy

V srdci metropoly, avšak v jej pokojnej časti, priamo v susedstve Karlovho námestia, Emauzského kláštora a Faustovho domu, nájdete rodinný a novozrekonštruovaný Hotel U Svatého Jana ***.

Ten sídli v nádhernej neobarokovej historickej budove, ktorá vás očarí svojou magickou atmosférou. Tú dotvára aj príjemné a tiché okolie hotela. Vďaka tejto vynikajúcej polohe sa ľahko pešo dostanete ku všetkým pražským pamiatkam. Stanica metra je navyše len 200 metrov od hotela, zastávka električky priamo pred hotelom.

Izby hotela sú priestranné a krásne vybavené tak, aby štýlovo ladili k celému priestoru hotela. Každá má vlastné sociálne zariadenie (vrátane fénu), LCD TV, trezor a minibar. V hoteli je k dispozícii aj lobby, kde si môžete dať kávu alebo čaj.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ladislav S.) ( - Česko)

Klid, pohoda, příjemný personál i jídlo.

Vynikajúce (Adam Z.) ( - Česko)

Hotel je lokalizován na překrásném místě, jen malý kousek od samotného centra Prahy. Personál byl neuvěřitelně milý a ochotný. Vybavení pokojů vyhovující, snídaně velmi dobré.

Vynikajúce (Jozef C.) ( - Slovensko)

Pobyt splnil naše očakávania. Privítala nás veľmi ústretová recepčná, všetko podrobne vysvetlila a zaželala príjemný pobyt v hoteli. Izba bola čistá, vykúrená, priestranná. Strava - raňajky sa podávali v útulnom prostredí hotela, široký výber stravy, ovocie, múčniky, čaj a vynikajúca káva.