Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

Hotel Slávia ***

4,3/5
(Celkom 95 hodnotení)Skvelé
Tábor, Česká republika (Zobraziť mapu)

Nezáväzný dopyt

Aktuálne nie je k dispozícii žiadna aktívna ponuka pre tento hotel. Nevadí! Radi Vám pošleme ponuku podobných hotelov v rovnakej lokalite. Stačí, keď vyplníte formulár nižšie a zašleme Vám ponuku.


Odoslaním žiadosti súhlasíte so spracováním Vašich vyššie uvedených kontaktných údajov v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov


Hotel Slávia ***

Hotel Slávia ***

Husovo náměstí 591/7, Tábor
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
CST s.r.o. IČ: 26038285


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Vzdialenosť od jazera
0,5 km
Zastávka
20 m
Zjazdovka
13 km

Hodnotenie od zákazníkov

5/5 (Karel V.) (Česko - Česko)

Pobyt odpovídal popisu. Pokoje prostorné a čisté, personál příjemný, snídaně dobré (čerstvé pečivo). Hotel na dobrém místě nedaleko vlakového i autobusového nádraží a u parku. Okolo hodně možnosti pro nákup, stravování a občerstvení. Dobré parkování.

5/5 (Ladislav Ř.) (Česko - Česko)

Garni hotel blízko vlakového i autobusového nádraží. Dobré snídaně v ceně. Hotelová kavárna. Vzdušné pokoje. Ochotný personál. Tipy na výlet: Tábor-město, podzemí, ZOO, botanická zahrada. Bechyně- lázně, náměstí, klášter, zámek. Stádlec - most. Červená Lhota - zámek. Deštná - muzeum letectví, provaznické muzeum. J Hradec - úzkokolejka, hrad, zámek, Krýzovy jesličky. Týn n. Vltavou. Temelín - expozice v inf. středisku.

5/5 (Petr H.) (Česko - Česko)

Vše odpovídalo nabízeným službám, město Tábor nás okouzlilo a někdy bychom se tam chtěli vrátit.

5/5 (Vladimír N.) (Česko - Česko)

Pobyt v hotelu byl příjemný. Bylo tam čisto. Vše bylo podle našeho očekávání. Akorát nám nebyla nabídnuta káva, která byla součástí balíčku. Možná proto, že jsme si o ni neřekli. Jen bych chtěl upozornit ostatní, že recepce v hotelu Slávie funguje pouze do 16 hod. Takže zajištění pobytu si naplánujte do této hodiny.

O ubytovaní

Hotel Slávia sa nachádza v historickom juhočeskom meste Tábor neďaleko vlakovej i autobusovej stanice. K vodnej nádrži Jordán (400 m) dôjdete asi za 7 minút, na Žižkovo námestie v centre (1,4 km) s mnohými husitskými pamiatkami do 20 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 12 novo zrekonštruovaných izieb. Všetky jedno až štvorlôžkové izby sú kompletne vybavené novým nábytkom, k dispozícii vám bude televízia, WiFi pripojenie aj vlastná kúpeľňa.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky sa v hoteli podávajú formou bufetu v kaviarni Slávia. Najbližšími reštauráciami, kde si môžete dopriať obed či večeru, sú podniky Černá perla, Dobré časy a Slunce.

Niečo naviac

Priamo v budove hotela sa nachádza manikúra, pedikúra, kozmetický a kadernícky salón.

4,3   Skvelé 78 hodnotení