Hotel Posejdon ***

Hotel Posejdon ***

Vranac b.b, Vela Luka
Chorvátsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Baltik d.o.o. IČ: 86278653451


+38 591 131 3020

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od mora
10 m
Zastávka
2,1 km

O ubytovaní

Hotel Posejdon *** ponúka atraktívnu polohu priamo na pláži. Nachádza sa v zálive ostrova Korčula v prístavnom mestečku Vela Luka, najväčšom na ostrove. Vďaka širokým panoramatickým výhľadom, príjemnému stredomorskému podnebiu, kultúrnemu dedičstvu i pestrej škále možností športového vyžitia ide o dokonalú turistickú destináciu.

Nájdete tu jachtárske stredisko s prístavom, liečebňu s kúpeľmi Kalos (1,2 km) a zátoku Kale (1 km), kde vyvierajú liečivé pramene. Navštíviť ďalej môžete archeologické nálezisko s jaskyňou Vela (3 km) alebo klasicistický kostol sv. Josipa (2 km). Za kultúrou vyrazte do mesta Korčula (43,1 km), kde nájdete okrem iného údajný rodný dom Marca Pola. Na výlet potom môžete vyraziť na neďaleký ostrovček Proizd (12 km) severozápadne od ostrova Korčula, kam sa dá doplávať na člne alebo výletnej lodi.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe s klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a fénom. K dvojlôžkovej posteli je možné pridať ešte prístelku pre dieťa alebo ďalšiu osobu. Súčasťou vybavenia je ďalej LCD televízia a WiFi pripojenie, niektoré izby majú aj malý stôl so stoličkou alebo kreslo na posedenie. Za príplatok sú k dispozícii izby s balkónom a môžete si zvoliť, či preferujete výhľad do parku alebo na more.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa stravovanie vo forme all inclusive light. Pochutnáte si na bohatých raňajkách, obedoch a večeriach vo forme bufetu. Od 10 do 22 hodín budete mať v lobby bare prístup k neobmedzenej konzumácii nápojov. V ponuke nájdete pivá, vína a výber alkoholických aj nealkoholických nápojov. Pokiaľ vás doženie chuť na sladké, môžete ju zahnať sušienkou. Počas letnej sezóny v hoteli prebiehajú večery so živou hudbou.