Vranac b.b, Vela Luka
Chorvátsko

+38 591 131 3020

posejdon@baltik.hr

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od mora
10 m
Zástavka
2,1 km

O ubytovaní

Hotel Posejdon *** ponúka atraktívnu polohu priamo na piesčitej pláži. Nachádza sa v zálive ostrova Korčula v prístavnom mestečku Vela Luka. Vďaka širokým panoramatickým výhľadom, príjemnému stredomorskému podnebiu, kultúrnemu dedičstvu i širokej škále možností športového vyžitia je to dokonalá turistická destinácia. Nájdete tu jachtárske stredisko i liečebňu s kúpeľmi Kalos. Navštíviť ďalej môžete archeologické nálezisko s jaskyňou Vela (3 km) alebo klasicistický kostol sv. Josipa (2 km). Nádherné kamienkové pláže s čistou vodou nájdete na ostrovčeku Proizd (12 km) severozápadne od ostrova Korčula, kam sa dá doplávať na člne alebo výletnej lodi.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe s výhľadom do priľahlého parku. K vášmu pohodliu sú izby vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením a samostatnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa stravovanie vo forme all inclusive light. Pochutnáte si na bohatých raňajkách, obedoch a večerách vo forme bufetu. Od 10 do 22 hodín budete mať v lobby bare prístup k neobmedzenej konzumácii nápojov. V ponuke nájdete pivo, víno a výber alkoholických i nealkoholických nápojov. Ak vás bude naháňať chuť na sladké, môžete ju zahnať sušienkou. Počas letnej sezóny v hoteli prebiehajú večery so živou hudbou.

Kde budete relaxovať?

Každý deň si užijete priamy prístup na kamienkovú pláž s palmami a plážovým barom. Mimo letnej sezóny je k dispozícii vnútorný bazén. Hotel ponúka aj masérske služby.