Hotel Luník ***

Hotel Luník ***

Londýnská 50, Praha 2
Česká republika

224 253 974

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
400 Kč/1. a 2. noc, 350 Kč/3. a ďalšia noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
12,4 km

O ubytovaní

Hotel Luník *** sa nachádza v malebnej lokalite Královských Vinohrad a ponúka príjemné ubytovanie v samotnom srdci Prahy. Na Václavské námestie (600 m) dôjdete pešo behom pár minút.

Doslova pár krokov od hotela sú stanice metra trás A a C, a tiež zastávka električky a autobusov. Ľahko sa tak dostanete na všetky pamiatky a zaujímavé miesta, ktoré česká metropola ponúka. V centre Prahy láka na návštevu Staromestské námestie s orlojom (2 km), Karlov most (2,2 km), Pražský hrad (4 km) a Vyšehrad (2 ,5 km).

Za kultúrou a poznaním vyrazte do Národného múzea (600 m), Národného divadla (2 km), do Rudolfina (2,5 km) či do Národného technického múzea (3 km). Ako na dlani celú Prahu uvidíte z Petřínskej rozhľadne (3,5 km), kam môžete dôjsť príjemnou prechádzkou, alebo vyjsť lanovkou.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v jednej zo štýlovo vybavených, elegantných izieb typu Standard alebo Comfort. V každej izbe budete mať k dispozícii kúpeľňu so sprchovacím kútom a fénom, WiFi pripojenie, zatemňovacie závesy a hypoalergénne lôžkoviny.

  • Dvojlôžková izba Standard má plochu 16 m² a je vybavená manželskou posteľou (180x200 cm) alebo oddelenými jednolôžkami, pracovným stolom s osvetlením a sadou na prípravu kávy a čaju.

  • Trojlôžková izba Standard meria 21 m² a nájdete v nej 3 jednolôžkové postele (90x200 cm), z ktorých 2 je možné spojiť do dvojlôžka. Nechýba set na prípravu kávy a čaju či pracovný stôl s osvetlením,

  • Dvojlôžková izba Comfort ponúkne priestor 20 m² a manželskú posteľ (180x200 cm) alebo samostatné jednolôžka (90x200 cm). Samozrejmosťou je pracovný stôl a sada na prípravu kávy a čaju, oproti variantu Standard ale poteší aj klimatizácia, Smart televízia, kávovar Nespresso a luxusná hotelová kozmetika.

  • Trojlôžková izba Comfort je vybavená rovnako ako dvojlôžkový variant (klimatizácia, Smart televízia, kávovar Nespresso, luxusná hotelová kozmetika, pracovný stôl a set na prípravu kávy a čaju), líšia sa iba počtom postelí. Tie môžu byť ako 3 jednolôžka, alebo poskladané do dvojlôžka a samostatnej postele.

Na čom si pochutnáte?

Na každý deň pobytu v českej metropole načerpáte energiu z výdatných raňajok vo forme bufetu.

Tipy na výlet