Hostinec U Rybníka

Hostinec U Rybníka

1. máje 62, Vysoké Veselí
Česká republika

+420 737 289 074

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 - 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,4 km
Aquapark
15 km

O ubytovaní

Hostinec U Rybníka sa nachádza v meste Vysoké Veselí hneď vedľa rybníka. Priamo v meste sa nachádza zámok a kostol. Okolitou malebnou krajinou vedie množstvo turistických trás pre pešie aj cyklistické výlety. Hneď za mestom sa vypína vrch U Liščích děr (3 km) a ďalej Veselský les, ktorého súčasťou sú chránené územia prírodných pamiatok Veselský háj a rybník Smrekovák. Výletom po náučnom chodníku po okolitých obciach môžete spoznať krásy miestneho kraja. Obľúbeným cieľom turistov je rozprávkové mesto Jičín (20 km) s rozhľadnou Milohliadkou a Valdštejnským zámkom. Ďalej môžete vyraziť do Lázní Bělohrad (21 km) alebo do mesta kamennej krásy a sladkých trubičiek Hořice (22 km). Český raj s množstvom prírodných i historických pamiatok je vzdialený zhruba 40 km.

Kde budete spať?

K dispozícii sú dve dvojlôžkové izby s manželskou posteľou, televíziou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalej jedna trojlôžková izba s manželským lôžkom, prístelkou v podobe rozkladacej pohovky a vlastnou kúpeľňou. Pre väčšie rodiny sa hodí štvorlôžková izba s manželskou posteľou a dvoma oddelenými lôžkami, ani tu nechýba televíziu, WiFi a kúpeľňa. Všetky izby sa nachádzajú nad hostincom.

Cestujete vo viacerých ľuďoch, alebo dávate prednosť väčšiemu komfortu? Tak práve pre vás je k dispozícii jeden zo šiestich bungalovov. Tie sa nachádzajú v pokojnej uzavretej záhrade (150 m od hostinca) a majú kapacitu štyroch osôb. Bungalovy sú vybavené posteľami, stolíkom s dvoma stoličkami, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, televíziou, WiFi pripojením a kúpeľňou. Posedenie nechýba ani vonku.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete chutnými raňajkami, ktoré sú od pondelka do soboty servírované v reštaurácii, v nedeľu potom formou raňajkového balíčka. Večere sú v reštaurácii servírované od piatku do soboty, ostatné dni potom tiež formou balíčka - sami si môžete vybrať, či tento balíček budete chcieť na obed či večeru. Hostinec má vlastnú reštauráciu s barom a lounge, kde ponúka široký výber českej i medzinárodnej kuchyne. Máte tu možnosť ochutnať pivo Veselský ležiak, ktoré je varené špeciálne pre tento hostinec. K dispozícii budete mať aj zdieľanú kuchyňu.

Cestujete s deťmi?

Súčasťou Hostince U Rybníka je detské ihrisko s hojdačkou, kĺzačkou a trampolínou. V zime príde vhod detská herňa s balónmi, motorkami, kočíkmi, knihy a ďalšími hračkami. Zapožičať si môžete detskú postieľku vrátane periniek.

Niečo naviac

Zábavu si môžu spoločne s deťmi užiť aj dospelí. Nájdete tu zázemie pre stolný tenis a ruské kolky. V letných mesiacoch funguje bazén so slanou vodou. V spoločenskej miestnosti je vybavenie pre biliard a elektronické šípky. Využiť môžete tiež ohnisko a gril.