• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín.

  • Domáci maznáčik za poplatok 100-200 Kč/noc (podľa plemena)

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Penzión sa nachádza vo veľmi dobrej dostupnosti mesta Veselí nad Lužnicí (obec Borkovice), ale zároveň je ukrytý pred okolitým ruchom. Vďaka tomu si môžete dovolenku v Južných Čechách užiť intenzívnejšie. V okolí je možnosť bohatého športového vyžitia a návštevy mnohých kultúrnych pamiatok a miest. Všetky apartmány majú vlastnú kuchyňu zariadenú všetkým potrebným (4 pl. El. Sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica), môžete si teda pohodlne uvariť.

Ďalej ubytovanie disponuje spálňou, posedením s televíziou a samozrejme kúpeľňou so sociálnym zariadením. Ubytovanie iste ocenia rodičia s deťmi, lebo je tu k dispozícii rozľahlá záhrada, kde sú pripravené hojdačky, šmykľavka a pieskovisko. Ďalej môžete využiť vonkajšie posedenie pod pergolou s ohniskom v záhrade. Kola si môžete uschovať v uzamykateľnej kolkáreĹ. K parkovanie je v objekte možné využiť garážového státia.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (irena V.)

Ubytování na úrovni, dobře vybavená kuchyně apartmánu. Okolí moc hezké. Prostě Jižní Čechy. Výborné na chození i kola (na silnicích 3. třídy velmi malý provoz).

Vynikajúce (Radek T.)

Prostředí hotelu odpovídalo popisu a já jsem byl opravdu spokojený jak s ubytováním, tak i s okolím. Nedaleko bylo plno rybníků na koupání, tak i možnosti výletů po okolí.

Vynikajúce (Jitka P.)

Plně spokojeni, včetně zápůjčky vodních kol (nejsme zrovna sportovci, ale bylo to moc prima i pro nás). Koupaliště/rybník 300 m od ubytování bylo čisté, uprostřed stromů, jen pár lidí. Ubytování odpovídalo fotu, bylo čisto, v kuchyni vše, co potřebuje průměrná hospodyňka. Televize také fungovala, v koupelně tekla teplá voda stále. My jsme jezdili po výletech, ale pokud budete chtít být ubytování na delší dobu, tak doporučuji apartmány s východem na dvorek, ať máte možnost večer posedět venku hned u bydlení a terásky.