Vyrazte na pobyt ako stvorený pre milovníkov vína a odpočinku! Ubytujte sa v Penzióne Sluneční Dům len 400 m od Lednicko-valtického areálu. Tešiť sa okrem dovolenky v krásnej lokalite môžete aj na fľašu vína, chutné raňajky formou bufetu a degustáciu vo vínnej pivnici s odborným výkladom a občerstvením.

O ubytovaní

Vydajte sa na vinársky pobyt do Penziónu Sluneční Dům, ktorý stojí priamo v Ledniciach a len 400 m od Lednicko-valtického areálu a 750 m od Lednického zámku. K vyhliadkovej veži Lednická kolonáda to budete mať len 1,2 km a k Rybničnému zámočku sa prejdete len 2,1 km.

Celý Lednicko-valtický areál aj s okolím je naozaj krásne prostredie na rekreáciu počas celého roka. Vyraziť môžete na pokojnú prechádzku alebo plavbu loďkou. Na svojich potulkách sviežou zeleňou narazíte na menšie zaujímavé stavby, ako je minaret (2,5 km), Janův hrad (2,6 km) alebo rímsky akvadukt (1,9 km).

Zavítajte tiež k rozprávkovému zámku Valtice (8,1 km), ktorý vás zaujme honosnou architektúrou. Absolvovať môžete prehliadku interiéru, prechádzku rozkvitnutým zámockým parkom alebo návštevu voňavej bylinnej záhrady. Naplánujte si výlet aj k vinárskemu Mikulovu so zámkom a Svatým kopečkom (14 km) alebo k vodnej nádrži Nové Mlýny (12 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 8 komfortných, dvoch až štvorlôžkových izieb. Každá izba je ladená do inej farby, má vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC, televíziu, klimatizáciu, WiFi pripojenie aj chladničku.

Na čom si pochutnáte?

V penzióne sa servírujú bohaté raňajky formou bufetu s kávou, výberom čajov, kakaom, mliekom, ovocnými džúsmi a čerstvým pečivom. Nechýba ani šunka, syry, párky, vajcia, domáce nátierky a džemy, koláče, med a jogurty. Po predchádzajúcom dohovore je možné ponuku prispôsobiť aj potrebám vegetariánov, vegánov a hostí s ďalšími diétnymi obmedzeniami.

Na posedenie vám poslúži aj zimná záhrada s terasou, krbom a grilom a v neposlednom rade pôvodná vinná pivnica s možnosťou degustácií. Využiť navyše môžete aj vybavenú spoločnú kuchynku na 2. poschodí.

Kde budete relaxovať?

V lete si oddýchnete a nachytáte bronz pri vonkajšom bazéne s ležadlami. Objednať si môžete aj masáž alebo kozmetickú procedúru.

Cestujete s deťmi?

Za terasou je záhrada s hojdačkou a pieskoviskom, deti tak budete mať pod dohľadom a vy si môžete dať v pokoji napríklad pohárik vína alebo čapované pivo.

Niečo naviac

K dispozícii budete mať uzamykateľnú úschovňu bicyklov, pokiaľ si teda chcete pribaliť bicykel na výlety, neváhajte.

Sluneční dům Lednice

Sluneční dům Lednice

Komenského 455 , Lednice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
BAUWERKAG s.r.o. IČ: 09931317


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 360 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Baby friendly
Fén
Wellness
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Zastávka
100 m
Aquapark
24 km

Tipy na výlet

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál Tip na výlet

Pre všetkých milovníkov zámkov, parkov a krásnej prírody je tu Lednicko-valtický areál, ktorý spája to najlepšie z južnej Moravy. Ide o najrozsiahlejší krajinný celok v Európe a je od roku 1996 zapísaný ako súčasť svetového a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo patrí medzi skvosty Lednicko-valtického areálu?

  • Zámok Lednice
  • Zámok Valtice
  • Janův hrad

Okrem krásnych zámkov s udržiavanými zámockými záhradami sa môžete vydať k Minaretu a užiť si rozhľad do širokého okolia. Navštívte tiež Apollonov chrám, Kolonádu na Reistně, Rybniční zámoček, Obelisk a Rendes-vous.

Viac informácií
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia
Mikulov
Mikulov