Sport areál Samopše je skvelým miestom pre všetkých milovníkov aktívnej dovolenky v nádhernej prírode. Ubytujete sa hneď pri rieke Sázave a užijete si vynikajúce raňajky formou bufetu, najrôznejšie športové aktivity aj zaujímavé výletné ciele. Vyrazte si napríklad do neďalekého mesta Sázava alebo do prekrásnej Kutnej Hory.

O ubytovaní

Sport areál Samopše s kempom, ubytovaním, reštauráciou a bohatým vyžitím sa nachádza priamo na brehu rieky Sázavy. Ide o skvelé miesto pre vodákov, rodiny s deťmi a skrátka všetkých, ktorí si radi užijú aktívnu dovolenku v krásnej prírode Posázaví.

V lete bude najväčšou miestnou atrakciou samotná rieka Sázava, ktorá ponúka pomerne nenáročnú plavbu aj pre menej skúsených vodákov. Tešiť sa môžete aj na zaujímavé výletné ciele. Hneď na protiľahlom brehu rieky nájdete bývalé stredoveké hradisko Vraník (11,4 km), ktoré je chránenou kultúrnou pamiatkou. Ďalšiu kultúrnu pamiatku predstavuje zrúcanina hradu Talmberk (4,2 km). Vyraziť môžete tiež na skalnú vyhliadku Na Přívlaky (1,6 km) alebo Sázavský vrch (1,4 km).

Keby vám počasie neprialo, v neďalekom meste Sázave (13,4 km) na vás čakajú aj zaujímavé historické a kultúrne pamiatky, napríklad kláštor Sázava alebo baňa František, ktorá je v súčasnosti sídlom Centra sklárskeho umenia. A ak patríte medzi skutočných nadšencov do histórie, zájdite si tiež do Kutnej Hory (34,3 km), kde nájdete krásnu kamennú fontánu, chrám sv. Barbory, Vlašský dvor s expozíciou venovanou kráľovskej mincovni alebo České múzeum striebra v stredovekej bani.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v zrenovovanej izbe pre 2-4 osoby. Každá izba je vybavená pohodlnou manželskou posteľou alebo jednolôžkovými posteľami, šatníková skriňou, stolíkom a stoličkami. K dispozícii budete mať aj WiFi pripojenie. Na poschodí potom nájdete dámske aj pánske sprchy a toalety, ktoré sú spoločné pre niekoľko izieb.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v areáli na vás čaká štýlová reštaurácia s letnou terasou a výhľadom na rieku, ktorá sa špecializuje na českú kuchyňu, ale aj medzinárodné jedlá. Každé ráno si tu pochutnáte na vynikajúcich raňajkách vo forme bufetu, kde si každý vyberie presne podľa svojej chuti. Obed či večeru si môžete vybrať z klasického jedálneho lístka, ktorý je plný skvelých pokrmov pripravovaných z čerstvých surovín.

Cestujete s deťmi?

Deti sa skvele vyšantia nielen v okolitej prírode a na výletoch, ale aj na vonkajšom detskom ihrisku s preliezkami a hojdačkou.

Niečo naviac

Tešiť sa môžete na najrôznejšie aktivity, či už si radi zahráte futbal, volejbal alebo stolný tenis, na všetko tu nájdete ihrisko a vybavenie, ktoré si môžete zapožičať. V lete si náležite užijete aj riečnu plaváreň.

Sport areál Samopše

Sport areál Samopše

Samopše 29 , Samopše
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Real-S, s.r.o. IČ: 48264971


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 90 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
0,8 km