Vydajte sa na pohodovú dovolenku do nedávno zmodernizovaného Hotela Belaria Resort *** v Hradci nad Moravicí. Doprajte si relax v hotelovom saunovom svete a wellness a pochutnajte si na polpenzii. Čaká vás tu vynikajúce degustačné menu s 3 chodmi!

Overené Travelkingom

“Skvelý pobyt - prostredie hotela i jeho okolie bolo veľmi príjemné. V ponuke bolo veľké množstvo aktivít, spokojná som bola aj s milým personálom a výborným pivom. Pobyt odporúčam a rada sa sem vrátim.”

Zuzana Andělová - Zákaznícka podpora
Osobne overené v: Októbri 2020

O ubytovaní

Hotel Belaria Resort *** leží neďaleko rozprávkového zámku Hradec nad Moravicí, Bíleho zámku a Bílej veže (1,9 km). Ponorte sa do absolútneho pokoja a pohody a odpočiňte si v hoteli obklopenom prírodou, zámockými lúkami a lesmi. V roku 2016 prešiel hotel kompletnou rekonštrukciou, takže sa môžete tešiť na moderný interiér. Na výlet sa vydajte do prírodnej rezervácie Hvozdnice (9 km), krásneho mestečka Opavy (10 km) alebo aquaparku Kravaře (16 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 54 izieb. Dvojlôžková izba je vybavená televíziou, WiFi pripojením, minichladničkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Každý deň si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a lahodných večerách. Ochutnajte miestne špeciality pripravené z tých najkvalitnejších surovín. Reštaurácia sa hlási k podnikom, ktoré sú tzv. "Baby friendly", umožňuje teda mamičkám pohodové posedenie so svojimi malými deťmi v príjemnej atmosfére.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotelového areálu je novo vybudované špičkové wellness centrum. Práve tu si užijete svoje zaslúžené chvíle oddychu. Rozmaznávajte svoje telo vo vnútornom bazéne, vírivke, saunovom svete s fínskou a infra-soľnou saunou alebo počas masáží. V lete je k dispozícii aj vonkajší bazén.

Cestujete s deťmi?

V hoteli sú k dispozícii spoločenské hry, čo je pre rodinnú dovolenku ideálne. Deti určite uvítajú zábavnú detskú herňu.

Hotel Belaria Resort ***

Hotel Belaria Resort ***

Žimrovická 663 , Hradec nad Moravicí
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Zastávka
10 km