Prečo chodiť na jedno, keď sa do piva môžete rovno naložiť a ešte s vedomím aj milým zdôvodnením, že robíte niečo pre svoje zdravie? Vychutnajte si pobyt v Hoteli Olivův pivovar *** s pivným kúpeľom, a to vrátane neobmedzenej konzumácie piva. Čaká vás tiež degustačná doska 4 vzoriek pív a podľa variantu aj relaxačná masáž.

O ubytovaní

Hotel Olivův pivovar nájdete v Dolných Břežanoch, cca 30 minút od centra Prahy. Obec Dolní Břežany a jej okolie nadchnú hlavne milovníkov histórie, ktorí môžu vyraziť spoznávať pamiatky, ako je keltské oppidum Závist (3,8 km), renesančný zámok Dolní Břežany (180 m) alebo stredoveké hradisko na vrchu Hradišťátko (700 m).

Umiestnenie hotela je skvelé aj pre nadšených peších turistov a obdivovateľov prírody, tí si určite užijú výlet napríklad do neďalekej Prírodnej rezervácie Šance (4,7 km), kde je aj Keltská náučná cesta. Poprípade môžu navštíviť niektorú z priľahlých roklín.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 6 podkrovných izieb. Všetky izby sú dvojlôžkové a klimatizované, interiér je ladený do hrejivých farieb, atmosféru podčiarkujú rustikálne drevené trámy a dobové okná. Súčasťou vybavenia je okrem komfortnej postele aj pracovný stôl, televízia a trezor, nechýba ani WiFi pripojenie. Každá z izieb má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a fénom na vlasy.

Na čom si pochutnáte?

Pochutnať si môžete priamo v reštaurácii pivovaru, ktorá ponúka české i medzinárodné jedlá. Samozrejmosťou je vždy široká ponuka domácich čapovaných pív, tie sú nefiltrované, s jemným zákalom. Vyskúšať môžete ako tradičné pivá reznej chuti, tak aj originálne špeciály s vôňou orientu. Ideálnou voľbou pre experimentátorov je potom pivná degustačná doska. V okolí nájdete aj množstvo rôznorodých reštaurácií, kaviarní a ďalších podnikov.

Kde budete relaxovať?

Veľkým lákadlom hotela Olivův pivovar sú jedinečné pivné kúpele. Tu si môžete užiť relaxačný pivný kúpeľ spojený s neobmedzenou konzumáciou či degustáciou piva, a vďaka vitamínom, pivným kvasniciam a ďalším užitočným látkam obsiahnutým v tomto nápoji tak zregenerovať svoje telo zvnútra aj zvonku.

Kúpeľ v drevenej vírivej vani trvá 20 minút, kedy sa dokonale uvoľníte vďaka vírivej bublinkovej masáži. Nasleduje 40-minútový odpočinok na lôžku pri počúvaní hudby, na upokojenie tela i mysle. Pivný kúpeľ môžete doplniť aj relaxačnou alebo zdravotnou masážou.

Hotel Olivův pivovar ***

Hotel Olivův pivovar ***

Za Radnicí 739 , Dolní Břežany
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Aquapark
14,8 km
Zjazdovka
13,6 km