Užite si pobyt v Prahe s ubytovaním v Hoteli Luník ***, ktorý nájdete v samotnom centre mesta. Budete to tak mať blízko ku všetkým významným pamiatkam a atrakciám. V cene sú raňajky formou bufetu, 50 % zľava na parkovanie a tiež dieťa do 5 rokov zdarma.

O ubytovaní

Hotel Luník *** sa nachádza v malebnej lokalite Královských Vinohrad a ponúka príjemné ubytovanie v samotnom srdci Prahy. Na Václavské námestie (600 m) dôjdete pešo behom pár minút.

Doslova pár krokov od hotela sú stanice metra trás A a C, a tiež zastávka električky a autobusov. Ľahko sa tak dostanete na všetky pamiatky a zaujímavé miesta, ktoré česká metropola ponúka. V centre Prahy láka na návštevu Staromestské námestie s orlojom (2 km), Karlov most (2,2 km), Pražský hrad (4 km) a Vyšehrad (2 ,5 km).

Za kultúrou a poznaním vyrazte do Národného múzea (600 m), Národného divadla (2 km), do Rudolfina (2,5 km) či do Národného technického múzea (3 km). Ako na dlani celú Prahu uvidíte z Petřínskej rozhľadne (3,5 km), kam môžete dôjsť príjemnou prechádzkou, alebo vyjsť lanovkou.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvoj či trojlôžkovej izbe typu Comfort s výhľadom do pokojnej ulice. Izby sú vybavené elegantným nábytkom. Nájdete v nich klimatizáciu, WiFi pripojenie, satelitnú TV, trezor, kávovar Nespresso a set na prípravu kávy. Súčasťou je tiež vlastná kúpeľňa so sprchou, fénom a kvalitnou kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

Na každý deň pobytu v českej metropole načerpáte energiu z výdatných raňajok vo forme bufetu.

Hotel Luník ***

Hotel Luník ***

Londýnská 50 , Praha 2
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
16:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
400 Kč/1. a 2. noc, 350 Kč/3. a ďalšia noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
12,4 km