Nielen pre milovníkov golfu je Hotel Austerlitz Golf *** ako stvorený. Len niekoľko krokov od hotela v Slavkove u Brna nájdete kúpalisko, zámok s prekrásnou zámockou záhradou a pamätné napoleonské bojisko. V cene balíčka sú chutné raňajky formou bufetu aj úschovňa bicyklov. Ak sa na pobyt chystáte s deťmi, uvítate aj veľké detské ihrisko plné rôznych atrakcií.

O ubytovaní

Hotel Austerlitz Golf *** v Slavkove u Brna je súčasťou golfového rezortu. Vedľa neho nájdete tiež kúpalisko a barokový zámok Slavkov s udržiavaným zámockým parkom. Najznámejšie je mestečko vďaka napoleonskej bitke, ktorá sa pri ňom odohrala v roku 1805.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 30 izieb s menšou terasou s posedením a krásnym výhľadom, pohodlnou manželskou posteľou, vstavanou skriňou, televíziou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Srdcom hotela je reštaurácia s veľkou terasou s krásnym výhľadom do okolia. Skúsený tím kuchárov varí výhradne z čerstvých a miestnych surovín, bylinky si dokonca pestujú sami. Okrem výbornej polpenzie zažijete v hotelovej reštaurácii tiež precízny servis.

Cestujete s deťmi?

Vaše deti sa vybláznia vo veľkom modernom detskom kútiku Vlnka v suteréne hotela. Z farebných loptičiek, opičej dráhy, šmýkačiek a ďalších atrakcií budú nadšené. K dispozícii je aj sekcia pre batoľatá.

Golf Hotel Austerlitz ***

Golf Hotel Austerlitz ***

Na golfovém hřišti 1510 , Slavkov U Brna
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Zastávka
1,5 km
Aquapark
35 km

Tipy na výlet

Slavkov u Brna

Slavkov u BrnaTip na výlet

Vydajte sa po stopách Napoleona a objavte miesto, kde došlo k významnému stretu troch cisárov. Preslávená bitka pri Slavkove prebiehala neďaleko malého mesta Slavkov u Brna. Naplánujte si výlet do malebného mesta, kde sa písala história, a spoznajte tunajšie kultúrne zaujímavosti. Najväčším miestnym lákadlom je krásny barokový zámok Slavkov, v ktorého Historickom sále došlo k uzavretiu prímeria medzi Rakúskom a Francúzskom. Vďaka virtuálnej expozícii sa do roku prenesiete do roku 1805 a stanete sa súčasťou prevratnej bitky.

Nezabudnite sa tiež pozrieť na okraj mesta, priamo do miest, kde sa boje odohrávali. Vedie tadiaľto unikátny poznávací okruh vedúci cez bojisko až k slávnemu zámku. Navštívte aj Pratecký kopec a Mohylu mieru, ktorá bola postavená na pamiatku obetiam.

Čo ešte v Slavkove u Brna nevynechať?

  • Židovskú štvrť a synagógu
  • Zámocký park a reštauráciu
  • Starú radnicu na námestí
  • Kostol Vzkriesenia Pána
  • Kaplnku sv. Urbana
  • zvyšky stredovekých mestských hradieb
Viac informácií
Zámok Slavkov
Zámok Slavkov
Kúpalisko Slavkov
Kúpalisko Slavkov
Brno
Brno