Navštívte preslávené Mariánské Lázně a užite si parádny vianočný pobyt v luxusnom Hoteli DaVinci **** pár krokov od mestského parku a liečivých prameňov. Pochutnáte na polpenzii, užijete si nealko nápoje z minibaru, ale aj relaxáciu v privátnom wellness a vstup do mestského bazéna s vírivkami, saunami a toboganom.

O ubytovaní

Hotel DaVinci **** je boutikový hotel v Mariánskych Lázňach. Nachádza sa v priestoroch zrekonštruovanej vily na okraji centra mesta, budete to mať odtiaľto len pár krokov do centrálneho mestského parku a k dvom hlavným prameňom - Rudolfovmu a Ferdinandovmu. Ku Spievajúcej fontáne a na hlavnú kolonádu sú to 2 km.

Kde budete spať?

Dizajnové izby sú pohodlné, celkom ich je tu 40 a každá je vybavená LCD televízorom, minibarom, trezorom, telefónom a kúpeľňou so sprchou, kozmetikou a fénom. Ubytovanie vás na prvý pohľad dostane svojou nadčasovou eleganciou - priestory sú osvetlené krištáľovými lustrami a v izbách aj v spoločných priestoroch narazíte na kresby Leonarda da Vinciho.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajkách a večerách formou bufetu si pochutnáte v hotelovej reštaurácii, ktorá ponúka českú i medzinárodnú kuchyňu a je ladená do moderného dizajnu.

Kde budete relaxovať?

V hoteli nájdete kúpele, ktoré si vždy môže privátne rezervovať len jedna izba, nikto vás teda nebude rušiť. K dispozícii je sauna, relaxačné lehátka a tiež široká ponuka masáží a rituálov, ktoré sa skladajú z viacerých rôznych procedúr ako sú zábaly a hydromasážne lôžko.

Hotel DaVinci ****

Hotel DaVinci ****

Plzeňská 2 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 352 676 612

hotel@hoteldavinci.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 700 Kč/pobyt
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 120 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2 km
Zástavka
0,4 km
Zjazdovka
2 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Miniaturpark Boheminium
Miniaturpark Boheminium
Zámok Kynžvart
Zámok Kynžvart
Kláštor Teplá
Kláštor Teplá