V Karlových Varoch zažijete nezabudnuteľnú dovolenku. Luxusný Hotel Star **** ponúka komfortné izby, chutné raňajky formou bufetu, servírované večere, reštauráciu s ruskými špecialitami, ale aj wellness centrum s bohatou ponukou procedúr, vírivkou, saunou a cédrovým sudom. Užite si 3 procedúry podľa výberu a vstup do bazéna v Alžbětiných lázňach. Ku kolonádam to budete mať pár krokov.

O ubytovaní

Romantický Hotel Star **** nájdete v Karlových Varoch neďaleko všetkých skvelých miest. Vydajte sa ku všetkým kolonádám (Tržní, Vřídelní či Zámocká, od 300 m), do Múzea voskových figurín (650 m) či Múzea Jana Bechera (1 km). Za návštevu stojí tiež vyhliadka Tři kříže (1,4 km), rozhľadňa Diana (2,2 km) alebo po tom trochu vzdialenejší Slavkovský les (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 izieb, ktoré sú naozaj prepychové. Každá izba má komfortné lôžko, televíziu, telefón, WiFi pripojenie, klimatizáciu, minibar, chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V prízemí hotela nájdete útulnú reštauráciu, kde sa podávajú pokrmy európskej a ruskej kuchyne. Každé ráno sa tiež môžete tešiť na raňajky formou bufetu. Máte chuť na kávu, víno či dezert? Zavítajte do Lobby baru, ktorý nájdete kúsok od recepcie.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou Hotela Star **** je wellness centrum s bohatou ponukou relaxačných procedúr. Vyberte si niektorú z masáží, kúpeľov či terapiou. Populárna je predovšetkým kyslíková terapia a inhalácie. K dispozícii je tiež vírivka, sauna a cédrový barel.

Star Hotel ****

Star Hotel ****

I. P. Pavlova 846/28 , Karlovy Vary
Česká republika

+420351184000

Starhotel.rezervace@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Hotel nemá vlastné parkovisko, parkovanie v okolí hotela za poplatek

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,1 km
Zástavka
0,7 km