Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je na chvíľu bývať v luxusnom kúpeľnom hoteli, ktorý na svoj pobyt bežne využívajú prezidenti a zahraničné hviezdy. Vo svetoznámom karlovarskom päťhviezdičkovom Hoteli Imperial sa o vás postarajú s profesionalitou a ústretovosťou zároveň. Posilnia tu vaše zdravie 3 rôznymi zdravotnými procedúrami i výbornými pokrmami v rámci polpenzie, a k tomu všetkému môžete využívať hotelového wellness a sportcentrum úplne bez obmedzení.

Overené Travelkingom

“Pobyt sme si užili od samého začiatku, keď na nás hneď po príchode do hotela dýchla atmosféra kúpeľov spojená s luxusom, a zároveň všetko pôsobilo veľmi príjemne, prirodzene. Určite by som vypichol postele v izbách, ktoré boli veľmi pohodlné. Strava bola chutná a rozmanitá a samostatnou kategóriou potom bolo umiestnenie hotela nad kolonádou, s pekným výhľadom na okolie. Wellness s masážou postačilo na oddych po prechádzkach. Vďaka tomu všetkému, a tiež milému personálu, sa sem určite vrátim.” Prečítajte si celú recenziu

Martin Dittert - Obchodný tím
Osobne overené v: Februári 2022

O ubytovaní

Hotel Imperial *****, postavený už na začiatku 20. storočia, sa radí nielen medzi najluxusnejšie hotely, ktoré ubytovávajú slávne osobnosti, ale aj medzi významné karlovarské pamiatky. Týči sa nad historickým centrom mesta ako majestátny zámok, je obklopený krásnym parkom a vedie k nemu historická lanovka. Aj vďaka nej to máte priamo do centra len na pár minút cesty. K najväčšiemu prameňu termálnej vody Vřídlo alebo ku Kostolu sv. Márie Magdalény je to len 400 metrov, k Tržnej kolonáde alebo Mlýnskej kolonáde zase len 500 m.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo dvojlôžkových izieb, odkiaľ sa budete môcť pokochať nádherným výhľadom buď na Karlove Vary alebo les. V každej izbe nájdete komfortnú posteľ s kvalitnými matracmi, satelitnú televíziu, telefón, WiFi, minibar, župan a papuče, menšie posedenie a vlastnú kúpeľňu s vaňou, umývadlom, fénom, kozmetickým zrkadlom, toaletou aj bidetom.

Izby Superior merajú 27-35 m² a ponúkajú výhľad na kúpeľné lesy, ktorý si parádne užijete, pretože je väčšina týchto izieb vybavená aj balkónom. Okrem klasických postelí, či už vo forme dvojlôžka alebo oddelených jednolôžok, ponúka aj možnosť prístelky.

Izby Superior City View (27-35 m²) sú rovnako veľké a totožne vybavené ako izby Superior, jediný rozdiel spočíva v tom, že tento variant má výhľad na mesto. Aj v tomto prípade sa dočkáte balkónu a možnosti prístelky.

Izby Junior Suite merajú 47 m² a skladajú sa zo spálne a oddeleného obývacieho priestoru. Pri tomto variante máte k dispozícii navyše aj vankúšové menu, z ktorého si môžete vybrať ideálny vankúš pre vás. Nechýba balkón a je možné pridať aj prístelku.

Na čom si pochutnáte?

K hotelu patria restaurant Prague a kaviareň Vienna s cukrárňou. V každej z nich sa o chuťové bunky klientov postará tím profesionálnych kuchárov, cukrárov a ďalšieho kvalifikovaného personálu.

Kde budete relaxovať?

V Hoteli Imperial ***** si budete môcť dopriať mnohé kúpeľné terapie, ako sú napríklad minerálne kúpele, masáže, oxygenoterapia a kozmetické služby. K dispozícii je tiež vírivka, sauna a nachádza sa tu športové centrum s fitness centrom a tenisovými kurtmi. Na mieste nechýba ani kaderníctvo.

Hotel Imperial *****

Hotel Imperial *****

Libušina 1212/18 , Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 750 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržná kolonáda
  • Mlynská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelná kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Vřídlo a Vřídelní kolonáda
Múzeum Becherovky
Múzeum Becherovky
Bazénové centrum v Karlových Varoch
Bazénové centrum v Karlových Varoch