Parádnu dovolenku plnú procedúr si užijete v Mariánskych Lázňach. Hotel Westend **** ponúka nadštandardné ubytovanie, chutné stravovanie formou plnej penzie, ale tiež až 12 liečebných a relaxačných procedúr podľa vášho výberu. Chcete napríklad masáž, zábal, kúpeľ či oxygenoterapiu?

Overené Travelkingom

“V krásnej historickej budove Hotela Westend nás privítal milý a ochotný personál. Dvojlôžková izba bola skromne zariadená, ale čistá a priestranná. Príjemným prekvapením bola vynikajúca polpenzia - bohaté raňajky formou bufetu a večerný bufet s pestrým výberom mnohých druhov jedál a príloh. Drobnou nepríjemnosťou bolo iba parkovanie, ktoré je síce pár krokov od hotela, ale je, bohužiaľ, platené. Veľmi pokojné a tiché prostredie vytvára dokonalú atmosféru na odpočinkovú dovolenku. Hotel je doslova len pár krokov od nádherného centra a preslávenej kúpeľnej kolonády. Na najznámejšie miesta Mariánskych Lázní sme to teda mali kúsok.” Prečítajte si celú recenziu

Matěj Kytner - Obchodný tím
Osobne overené: September 2022

O ubytovaní

Hotel Westend **** sa nachádza v pokojnej časti Mariánských Lázní na okraji malebného lesoparku. Na Hlavnú kúpeľnú promenádu (500 m) so Spievajúcou fontánou sa dostanete príjemnou prechádzkou za pár minút. Na kolonáde, v lesoparku aj ďalších miestach môžete ochutnať blahodarné liečivé pramene, napríklad Lesný, Rudolfov či Karolínin. Historickú atmosféru doplnenú o moderné wellness procedúry si užijete v rímskych kúpeľoch. Park Bohemium (3 km) ponúka expozíciu viac ako 70 miniatúr významných stavieb z celého Česka. V nádhernej okolitej krajine je mnoho vyhliadok, napríklad Clementsova (1,5 km), Mescéryho (1 km) či Karola (500 m).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernej dvojlôžkovej izbe s predsieňou, spálňou a vlastnou kúpeľňou. Izby sú vybavené WiFi pripojením, satelitnou televíziou, trezorom a pracovným stolíkom. V kúpeľni nájdete sprchovací kút, toaletu, priestranné umývadlo, fén, župan i papuče.

Na čom si pochutnáte?

Každý deň pobytu zahájite v hotelovej reštaurácii s terasou raňajkami vo forme bohatého bufetu. Tešte sa na pestrú ponuku špecialít českej, európskej a medzinárodnej kuchyne. Na výber sú tiež pokrmy zodpovedajúce rôznym diétam. Večere pre hotelových hostí majú tiež formu bufetu. Svoj obľúbený nápoj si môžete vychutnať v príjemnom prostredí lobby baru.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je moderné balneocentrum a wellness centrum, ktoré ponúka rôzne druhy masáží a liečebných procedúr. Súčasťou wellness je i sauna a bazén s protiprúdom.

Hotel Westend ****

Hotel Westend ****

Třebízského 342/8 , Mariánské Lázně
Česká republika

+420 354 621 900

recepce@hotelwestend.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Kláštor Teplá
Kláštor Teplá
Miniaturpark Boheminium
Miniaturpark Boheminium
Zámok Kynžvart
Zámok Kynžvart