Comfort Hotel Prague City East *** nájdete len 6 km od centra Prahy. Hotel ponúka moderné interiéry, komfortné izby, ale aj raňajky formou bufetu. Tešte sa aj na neobmedzený vstup do fitness a hernú miestnosť so stolným tenisom.

O ubytovaní

Comfort Hotel Prague City East *** sa nachádza v pokojnej pražskej mestskej časti Strašnice neďaleko stanice električky, metra trasy A a niekoľkými parkov. Mestskou hromadnou dopravou sa do centra Prahy dostanete za 15 až 20 minút. Počas návštevy českej metropoly by ste rozhodne mali vidieť Staromestské námestie s orlojom (7 km), Václavské námestie (6 km), Karlov most (7 km) a Tancujúci dom ležiaci neďaleko nábreží Náplavka ( 7 km). Metrom sa ľahko dostanete do ZOO Praha (11 km) či na Hradčany s Pražským hradom a Katedrálou sv. Víta (8 km). Skvelé možnosti nakupovania aj zábavy ponúkajú neďaleké obchodné centrá Fashion arena outlet (4 km) či Westfield Chodov (7 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v moderne zariadenej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom a písacím stolom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii na vás budú každé ráno pobytu čakať vynikajúce raňajky vo forme bufetu. Hladu sa rozhodne báť nemusíte, pretože jedlá a nápoje je možné na recepcii objednávať 24 hodín denne.

Kde budete relaxovať?

Pre aktívnych jedincov je k dispozícii fitness centrum.

Niečo naviac

Za zábavou sa vydajte do hotelovej hernej miestnosti so stolným tenisom, futbalom, šachu a Smart televíziou.

Comfort Hotel Prague City East ***

Becvarova 14 , Praha
Česká republika

+420 296 744 100

reservations.copr@c-hotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 410 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 270 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
7 km
Zástavka
0,2 km
Aquapark
14 km