Veľké Bílovce sú najväčšia vinárska obec V Česku, ktorú nájdete neďaleko Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Pobyt s degustáciou vína a možnosťou vypožičania si bicyklov k výletom do krásneho okolia. Vychutnajte si malebné okolie viníc.

Penzión Mlyn nájdete v najatraktívnejšej oblasti vinárov na južnej Morave vo Veľkých Bílovciach.


Celková kapacita penziónu je 70 lôžok a k dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby a apartmány. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie. Vo dvore sa nachádza súkromné parkovisko, ktoré je pre Vás zdarma v cene balíčku. 

Reštaurácia je súčasťou penziónu a kuchyňa je otvorená denne od 11 do 21 hodiny. Raňajky sú podávané od 7 do 10 hodiny a v letných mesiacoch je k dispozícií vonkajšie posedenie. 

Na južnej Morave nesmie chýbať degustácia vína, a preto máte v cene 2x lístok k miestnym vinárom na degustáciu siedmich vzoriek vína vo vínnej pivnici. Vinná pivnica sa nachádza 1,5 km od penziónu, čo môže byť zároveň príjemnou prechádzkou, prípadne po dohode Vás z penziónu do pivnice odvezú.

Tipy na výlet v okolí:

Lednicko-valtický areál s pamiatkami UNESCO, jedno z najkrajších a najromantickejších miest v českej republike je vzdialené od penziónu 10km. Vrbice, kde sa nachádzajú unikátne vinné pivnice, ktoré stoja až v siedmich poschodiach nad sebou. V blízkosti je taktiež Janov hrad (romantická umelá zrúcanina vzdialená 9 km).

Relaxovať môžete v novom Aqualande Moravia, kde k zábave poslúži 10 bazénov, 20 tobogánov a mnoho vodných atrakcií (33 km). 

Pri svojich výletoch po južnej Morave nezabudnite zavítať k rieke Dyji, alebo navštíviť najstaršiu českú vinicu Šobes. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Milan V.)

Hotel byl moc pěkný moderně vybavený, strava výborná, ohromná spokojenost. Doporučuji.

Vynikajúce (Marcela J.)

Hotel čistý, pokoj velký, personál milý a ochotný, strava chutná, bylo z čeho si vybrat. Budeme se vracet.

Vynikajúce (Dana S.)

Hotel byl super, personál ochotný, strava úžasná. Snídaně bohaté a večeře velmi chutné. Mohu všem jen doporučit. Je to jeden z mála penzionů, které mohu vřele doporučit. Určitě se budeme vracet.

Skvelé (Vlado K.)

Primerané prostredie vytvorené z bývalej administr. budovy, vcelku vydarene zrekonštruovaná a zmodernizovaná. Izba priestranná, samostatne vybavená kúpeľňou s WC, plne funkčné. Strava v poriadku, aj keď k večeri by patrila nor- málna porcia zeleniny / šalátu / a nie postrašiť päť lístkov rukoly a pokvapkať päť kvapkami balzamika. Bicykle boli prekvapením, ale príjemným. Taký sortiment a také množstvo, až sme ostali žasnúť pri výbere. A ich technický stav, ani jeden nebolo treba dofukovať, nanajvýš nastaviť výšku sedane. Hovorím to preto, lebo naše skúsenosti sú aj také, že boli bicykle kľudne bez jedného pedála a s jednou brzdou. Naše očakávanie naplnilo ponúknuté okolie na návštevu, čo sme patrične využili. Veď do 10. minut vzdialené Lednice, o 5 km ďalej Valtice, potom Mikulov, to sú hlavné tromfy z pobytu v tomto zariadení.

Skvelé (Ivana ?.)

Dobrý den, spokojenost byla ve všech směrech a dle popisu vše souhlasilo. Strava byla výborná a obsluha velmi dobrá. Na dotazy jsme byli seznámeni s okolím, možností výletů a sportovního vyžití. Doporučení - poloha, dostupnost za kulturou a výlety je dobrá. Rozhodně volte delší dobu pobytu ať to máte čas vstřebat. Přeji hezké zážitky.

Skvelé (Bedřich V.)

Všechny služby byly OK, personál vstřícný. Pokoje hotelu ze strany od silnice jsou v období tropických dnů moc hlučné, zejména při otevřených oknech. V brzkých ranních hodinách projížděly kolem hlučné traktory.

Vynikajúce (Petr B.)

S ubytováním, stravou i s personálem jsme byli velmi spokojeni, můžu vřele doporučit.

Vynikajúce (Martina ?.)

Všechny 4 manželské páry byly s pobytem mooc spokojeny, uvažujeme, že na podzim to zopakujeme. PENZION NÁDHERNÝ, ČISTÝ, VOŇAVÝ. Lednice na pokoji, polopenze na 1*, okolí supr, kola k dispozici...

Vynikajúce (Martina L.)

Maximální spokojenost s pobytem. Personál byl velice ochotný a vstřícný. Strava byla chutná a velký výběr z polopenze. Pension vřele doporučujeme. Perfektní lokalita a spoustu zážitků. Vinné sklípky, zámek Lednice, Zoo Hodonín. Každý si vybere to své i s dítkem.

Vynikajúce (Jana K.)

Ubytování v hotelu Mlýn nám plně vyhovovalo, personál byl příjemnný a ochotný. Všude čisto a pořádek. Výborné bylo bezplatné zapůjčení kol, protože je třeba je využít k cestě do sklípku.