• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakazaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Najatraktívnejšia vinárska oblasť na Južnej Morave

Penzión Mlýn nájdete v najatraktívnejšej oblasti vinárov na Južnej Morave. Ubytovanie je len pár minút od námestia, autobusovej stanice a obchodov v centre mestečka.

Čakajú vás izby s vlastným sociálnym zariadením a súkromným ​​parkoviskom vo dvore, ktoré je pre vás zadarmo v cene balíčka. Výbornú polpenziu si užijete v reštaurácii priamo v penzióne. Reštaurácia ponúka dni rôznych kuchýň, napríklad poľovnícke hody, zverinové hody a ďalšie.

V blízkosti penziónu sú tenisové kurty, futbalové a detské ihrisko. K dispozícii máte úschovňu bicyklov, v teplých dňoch tiež vonkajšiu terasu s posedením.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Marián O.)

Výborná dovolenka s veľmi príjemným personálom s vynikajúcou stravou.

Vynikajúce (Michal P.)

Penzion je velmi pěkný, zcela odpovídá popisu a nestandardně ochotný a příjemný personál. Pokoje velmi prostorné s dostatečným zařízením a nebývale pohlednými postelemi. Měli jsme půjčené kola z penzionu. Kola byla na "půjčovací kola" nebývale dobře seřízena. Prostě vše v Penzionu bylo super. Mohu jen doporučit.

Skvelé (Marta S.)

Prostředí bylo uspokojivé, personál velmi ochotný, všechny služby byly poskytnuty dle kuponu. V hotelu jsme byli již podruhé a opět jsme byli spokojeni. Vřele doporučuji.