V Karlových Varoch zažijete nezabudnuteľnú dovolenku. Luxusný Hotel Star **** ponúka komfortné izby, chutné raňajky formou bufetu, reštauráciu s ruskými špecialitami, ale aj wellness centrum s bohatou ponukou procedúr, vírivkou, saunou a cédrovým sudom. Ku kolonádam to budete mať pár krokov.

O ubytovaní

Romantický Hotel Star **** nájdete v Karlových Varoch neďaleko všetkých skvelých miest. Vydajte sa ku všetkým kolonádám (Tržní, Vřídelní či Zámocká, od 300 m), do Múzea voskových figurín (650 m) či Múzea Jana Bechera (1 km). Za návštevu stojí tiež vyhliadka Tři kříže (1,4 km), rozhľadňa Diana (2,2 km) alebo po tom trochu vzdialenejší Slavkovský les (15 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 18 izieb, ktoré sú naozaj prepychové. Každá izba má komfortné lôžko, televíziu, telefón, WiFi pripojenie, klimatizáciu, minibar, chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V prízemí hotela nájdete útulnú reštauráciu, kde sa podávajú pokrmy európskej a ruskej kuchyne. Každé ráno sa tiež môžete tešiť na raňajky formou bufetu. Máte chuť na kávu, víno či dezert? Zavítajte do Lobby baru, ktorý nájdete kúsok od recepcie.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou Hotela Star **** je wellness centrum s bohatou ponukou relaxačných procedúr. Vyberte si niektorú z masáží, kúpeľov či terapiou. Populárna je predovšetkým kyslíková terapia a inhalácie. K dispozícii je tiež vírivka, sauna a cédrový barel.

Star Hotel ****

I. P. Pavlova 846/28 , Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Hotel nemá vlastné parkovisko, parkovanie v okolí hotela za poplatek

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,1 km
Zástavka
0,7 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Krušných horách Tip na výlet

Jedno z najnavštevovanejších českých pohorí je umiestnené na česko-nemeckej hranici, na severozápade Čiech a juhu nemeckého Saska. Sú ním Krušné hory a milovníci lyžovania, snowboardu, bežiek a ďalších zimných radovánok z Česka i Nemecka tu jazdia veľmi radi. Ako by aj nie, keď je tu na návštevu toľko skvelých lyžiarskych stredísk!

Kam sa v Krušných horách vydať za lyžovaním?

  • Ski areál Plešivec je synonymom pre moderné vybavenie a skvelé lyžiarske podmienky - očakávajte tu celkom až 10 km zjazdoviek!
  • Ski areál Potůčky ponúkne jednu 550 m dlhú zjazdovku, detský vlek, večerné lyžovanie, požičovňu vybavenia a snowpark s umelými prekážkami. Veľa muziky za málo peňazí.
  • O Skiareále Klínovec zase môžeme povedať, že ide o najväčšie lyžiarske stredisko v Krušných horách. Ponúka 6 lyžiarskych vlekov, moderný snowpark s U rampou aj detskú zjazdovku. Najväčšou pýchou je však trojkilometrová zjazdovka a 30 kilometrov upravovaných bežeckých tratí.
  • Ski Hamry, jedno z menších krušnohorských lyžiarskych stredísk, ponúkne 3 vleky, z čoho jeden je určený deťom. Pohodová rodinná lyžovačka je tu teda zaručená!
  • V Ski areáli Boží Dar - Neklid na vás vo výške 1 135 metrov čaká 5 zjazdoviek rôznych náročností, skvele vybavený snowpark a dychberúci výhľad na okolité hory.
Viac informácií
Vianočný dom
Ski areál Boží Dar - Neklid
Rozhľadňa Klínovec