Keď do Prahy, tak rovno do samotného centra. Ubytujte sa v 4r* Hoteli Taurus, ktorý stojí v centre Prahy a len kúsok od Národného múzea, Václavského námestia a všetkých skvelých historických pamiatok. V cene sú raňajky formou bufetu.

O ubytovaní

Hotel Taurus **** nájdete v krásnej budove pochádzajúcej z prelomu 19. a 20. storočia, ktorá stojí v centre Prahy, presnejšie na Vinohradoch, len kúsok od historického centra. Priamo pri hoteli je stanica metra, z tej je to len kúsok k Národnému múzeu, na Václavské námestie a k množstvu ďalších významných miest a pamiatok. Len pár krokov od hotela je mnoho obchodov, reštaurácií a tiež nákupné centrum Flora. Za zmienku stojí aj Žižkovská televízna veža a Nový židovský cintorín, kde nájdete hrob spisovateľa Franza Kafku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 86 pohodlne zariadených izieb, ktoré sú vybavené moderným nábytkom, vkusnými dekoráciami a niektoré dokonca krásnymi obrazmi Prahy. Každá izba má LCD televíziu, telefón, WiFi pripojenie, ventilátor, trezor, minibar, set na prípravu kávy a čaju. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na raňajkách formou teplého a studeného bufetu. Tie sa podávajú v štýlovej jedálni, ktorú zdobí krásna maľba na stene aj originálne osvetlenie.

Hotel Taurus ****

Vinohradska 105 , Prague 2
Česká republika

+(420) 222 727 313

taurus@avehotels.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 350 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 320 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
13,4 km