Ak túžite po ozajstnom odpočinku, choďte do Mariánskych Lázní do Wellness Hoteli La Passionaria **** a nechajte tu zrelaxovať vaše telo i myseľ. Okrem raňajok sa tešte na relaxačnú masáž, vonnú kúpeľ a zľavu na ďalšie procedúry. K tomu všetkému dostanete neobmedzený vstup na mestský bazén a fľašu kvalitného vína v izbe.

O ubytovaní

Wellness Hotel La Passionaria **** objavíte v pokojnej časti Mariánskych Lázní uprostred parkov a pritom len 10 minút chôdze od Spievajúcej fontány v kúpeľnom centre a 500 m od Hlavnej triedy mesta. Pitnú kúru budete môcť začať len niekoľko metrov od hotela pri minerálnych prameňoch na slávnej Ferdinandovej kolonáde.

Kde budete spať?

V zrekonštruovanom hoteli je celkom 15 luxusných, priestranných a moderných štúdií a apartmánov. Všetky majú kompletne vybavenú kuchynku vrátane elektrospotrebičov a vlastnú kúpeľňu s toaletou, županom, papučami, fénom a kozmetickými potrebami. K dispozícii vám bude samozrejme tiež satelitná televízia, WiFi pripojenie, trezor, telefón a pohovka s konferenčným stolíkom, niektoré izby majú tiež balkón.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky formou bufetu si vychutnáte priamo v hotelovej reštaurácii. Pred večerou sa vždy trochu prejdete, za čo budete pri stole jedine radi. V partnerskej vychýrenej reštaurácii vzdialenej cca 200 m od hotela vás totiž čakajú vynikajúce večere s niekoľkými chodmi.

Kde budete relaxovať?

Profesionálny masérsky salón, hydromasážne perličkové vane s chromoterapiou, infrasauna aj unikátne kúpeľové vane zo smrekovca sa nachádzajú v suteréne Wellness Hotela Holistic La Passionaria **** a sú dostupné výťahom zo všetkých poschodí izieb.

Niečo naviac

Predovšetkým seniori uvítajú tiež hotelový transfer z/na stanicu.

Wellness Hotel La Passionaria ****

Zeyerova 244/4 , Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zástavka
1,3 km
Aquapark
1 km
Zjazdovka
1,5 km

Tipy na výlet

Spievajúca fontána Tip na výlet

Už ste počuli fontánu spievať? Tá, ktorá sa nachádza na kolonáde Maxima Gorkého to vie! Prvýkrát sa rozoznela 30.4.1986 tónmi zo skladby Petra Hapku. Od tej doby tu vďaka prúdom a pramienkom z trysiek môžete každú nepárnu hodinu zažiť jedinečný hudobný zážitok. Predstavenie je vo večerných hodinách doplnené aj o scénické osvetlenie. V okolí fontány nájdete niekoľko monumentov a tiež Krížový, Rudolfov a Karolínin prameň. Slávnostné zahájenie je vždy 30. apríla o 21.00 hodín a ukončenie predstavenia je na prelome októbra a novembra.

Viac informácií
Mariánské Lázně
Slavkovský les
Miniaturpark Boheminium