Spoznávajte krásy hlavného mesta Česka z jeho obľúbenej, rušnej časti Florenc. Hotel Urban Creme je päťhviezdičkový, luxusný hotel, kde si okrem absolútne fantastického ubytovania užijete tiež bohaté raňajky formou bufetu, fľašu vína hneď pri príchode a zľavu v hotelovej reštaurácii. To sa vám bude po pamiatkach Prahy chodiť jedna radosť!

O ubytovaní

Päťhviezdičkový Hotel Urban Creme je nový dizajnový hotel v centre Prahy na Florenci, odkiaľ to budete mať k hlavným pražským pamiatkam naozaj blízko - na Staromestské námestie sa prejdete za 16 minút, na Karlov most za 23 minút a k Pražskému hradu zase za pol hodinku. V bezprostrednej blízkosti hotela je tiež nákupné centrum Palladium, množstvo reštaurácií, barov, kaviarní a stanica metra Florenc (100 m).

Kde budete spať?

V päťhviezdičkovom hoteli od izieb nemôžete očakávať nič iné, než absolútny prepych a krásny dizajn. Inak to nie je ani v prípade Hotela Urban Creme. V každej z 99 izieb nájdete širokouhlú TV s viac ako sto programami v rôznych jazykoch, klimatizáciu, WiFi pripojenie, kúrenie, telefón, minibar, trezor a set na prípravu kávy a čaju. Nechýba ani vlastná súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou, toaletou, fénom, županom a toaletnými potrebami The White Company.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia Amano ponúka široký výber jedál talianskej a medzinárodnej kuchyne. Môžete sa tešiť na poctivo pripravované a profesionálne servírované jedlá, ktoré vás iste potešia.

Praha Tip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií

Niečo naviac

Pokiaľ si budete chcieť trochu dať do tela, máte k dispozícii hotelové fitness centrum.

Hotel Urban Creme *****

Na Poříčí 48, Praha
Česká republika

+420 226 250 900

reservation@urbancreme.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 550 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
5,5 km
Zástavka
100 m
Aquapark
5,5 km