Užite si skvelý pobyt v Prahe s raňajkami alebo polpenziou a welcome drinkom. Ubytovaní budete v rodinnom Hoteli Anette *** len 15 minút od centra. V hoteli je k dispozícii biliard, šípky i spoločenské hry.

O ubytovaní

Rodinný Hotel Anette *** leží na ľavom brehu Vltavy a len päť minút chôdze od neho uvidíte dychberúcu panorámu Prahy - od Vyšehradu až po Pražský hrad. Vďaka skvelej polohe hotela sa ľahko dostanete aj do nákupného centra Nový Smíchov, metrom sa potom môžete dopraviť do centra, kde ste do 15 minút.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 30 izieb, ktoré majú možnosť prístelky, televíziu, telefón, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Na vynikajúcich bufetových raňajkách si pochutnáte v hotelovej reštaurácii. Pokiaľ si tu budete chcieť dať obed či večeru, na výber máte ako z českej, tak medzinárodnej kuchyne. Milovníkov piva iste poteší pivo Primátor, Fabián a špeciály pivovaru Náchod.

Praha Tip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií

Niečo naviac

Večer si môžete zahrať šípky, biliard či spoločenské hry, ktoré hotel ponúka na zapožičanie.

Hotel Anette ***

Svornosti 28, Praha
Česká republika

+420 257 32 71 80

reservations@hotelanette.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok podľa automatu

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Zástavka
20 m
Aquapark
18 km