Doprajte si dovolenku len pár krokov od Lipenského jazera v Hoteli Swing ***. Tešte sa na bohatú polpenziu, stolný tenis, biliard aj plávanie v priehrade, ktorá je vzdialená sotva 300 m. Dieťa do 5 rokov má pobyt zdarma.

O ubytovaní

Vydajte sa na dovolenku do Hotela Swing *** v osade Radslav, ktorú nájdete len malý kúsok od obce Černá v Pošumaví (3 km). Len 300 metrov od hotela sa nachádza vodná nádrž Lipno, k niekoľkým prírodným atrakciám (Velké Bahno, Pláničský rybník či Olšina v Novolhotskom lese) to budete mať 3 - 6 km. Nádherná príroda v okolí hotela a pokojné prostredie vám zaručí pohodovú a ničím nerušenú dovolenku. V zime sa nechajte zlákať na bežky či na lyžovačku v jednom z okolitých ski areálov - ten najbližší Ski areál Frymburk je vzdialený sotva 15 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne zariadených izbách s vlastnou kúpeľňou (WC, sprcha).

Na čom si pochutnáte?

K dispozícii sú kaviareň a veľká letná terasa, ktorá priam pozýva na príjemné popoludňajšie posedenie.

Hotel Swing ***

Bližná 157 , Černá v Pošumaví
Česká republika

+420 607 625 177

hotel-swing@email.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zástavka
4 km
Aquapark
20 km
Zjazdovka
20 km

Tipy na výlet

Vodná nádrž Lipno Tip na výlet

Vodná nádrž, alebo tiež Lipenské jazero, je najväčšie umelé jazero v Čechách. Nachádza sa v nadmorskej výške 726 metrov, dosahuje dĺžku 44 km a v najširšom mieste sú od seba brehy vzdialené cca 10 km. Cez leto je Lipno a okolie vyhľadávaným turistickým miestom na kúpanie, rekreáciu, športové vyžitie, turistiku a cyklistiku. Využiť môžete Jazerný cyklo-inline chodník okolo Lipna v dĺžke takmer 19 km a mnoho ďalších cyklotras v okolí. V zime potom môžete korčuľovať priamo na zamrznutej hladine jazera a užiť si tak až 12 km dlhú korčuliarsku dráhu.

Aké miesta lákajú na návštevu?

  • Chodník korunami stromov Lipno
  • Bobová dráha Lipo
  • Aquaworld Lipno

Z Lipna sa vydajte navštíviť niektorý z okolitých hradov a zámkov. Hrad Rožmberk, Český Krumlov alebo zámok Hluboká nad Vltavou sú neďaleko.

Viac informácií
Chodník korunami stromov Lipno
Aquaworld Lipno
Boubínský prales